techbord.com CDPR در حال بازسازی The Witcher 3 برای نسل بعدی است و دارندگان فعلی آن را به صورت رایگان دریافت می کنند

بسیاری از توسعه دهندگان که به طور همزمان بر روی نسخه های فعلی و نسل بعدی بازی خود کار می کنند ، در صورت خرید یا خرید نسخه PS4 یا XB1 ، کنسول های آینده را به صورت رایگان ارتقا می دهند. برخی از توسعه دهندگان حتی نسخه های نسل بعدی بازی های قدیمی را هدیه می دهند. CD Projekt Red یکی است.

روز جمعه ، CD Projekt Red اعلام کرد که در حال کار بر روی نسخه نسل بعدی The Witcher 3: Wild Hunt است. توسعه دهنده می گوید که "چندین پیشرفت" گرافیکی و فنی "از جمله ردیابی اشعه و زمان بارگیری سریعتر خواهد داشت. همچنین شامل هر دو توسعه و همه DLC ها خواهد بود.

نسخه های ارتقا یافته به صورت خرید مستقل در PlayStation 5 ، Xbox Series X و PC در دسترس خواهند بود. دارندگان بازی بر روی سخت افزار فعلی واجد شرایط به روزرسانی رایگان هستند ، اما CDPR به نحوه توزیع این مورد اشاره ای نکرد. مطمئناً باید یکی از کنسول های جدید یا سخت افزار رایانه سازگار با رایانه را داشته باشید.

Witcher 3 به نسل بعدی می آید! نسخه پیشرفته بصری و فنی بازی برای خرید در رایانه های شخصی و کنسول های نسل بعدی و به عنوان یک به روزرسانی رایگان برای دارندگان بازی در رایانه های شخصی ،Xbox One وPlayStation 4. در دسترس خواهد بود. بیشتر: https://t. co / JclubxpJim pic.twitter.com/gWCJzST3vr

- The Witcher (witchergame) 4 سپتامبر 2020

ارتقا Free رایگان سیستم های جدید روند رو به رشدی در این نسل از کنسول ها است. این یک مفهوم نسبتاً جدید است. در گذشته ، توسعه دهندگان به ندرت اصلاً از نسخه های بعدی آگاه نمی شدند و وقتی این کار را می کردند معمولاً پس از راه اندازی کاملاً خوب و هرگز به صورت رایگان انجام می شد.

البته این برای یک بازیکن محور خیلی غیر معمول نیست. توسعه دهنده مانند CD Projekt Red. پیش از این گفته شده است مشتریانی که Cyberpunk 2077 را از Xbox One خریداری می کنند ، در صورت موجود بودن ، نسخه XBSX رایگان را دریافت می کنند. اما توسعه دهندگان دیگری مانند EA ، که به حرص و آز بسیار مشهور هستند ، از باند واگن رایگان ارتقا می یابند.

این باعث می شود که به غیر از تبلیغات زیاد ، چه چیزی در این توسعه دهنده وجود دارد ، تعجب می کند. Witcher 3 عنوانی پنج ساله است. به نظر نمی رسد که نسخه اخیر باشد که سعی دارد آن را در هر دو کنسول ایجاد کند. آیا سونی و مایکروسافت ارزش این را دارند که استودیوها این کار را انجام دهند؟ این مطمئناً چیزی است که فروش کنسول را تحت فشار قرار می دهد ، اما این چگونه برای توسعه دهندگان ترجمه می شود؟

CDPR در حال بازسازی The Witcher 3 برای نسل بعدی است و دارندگان فعلی آن را به صورت رایگان دریافت می کنند
gaming/cdpr-در-حال-بازسازی-the-witcher-3-برای-نسل-بعدی-است-و.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com i7-11700K اینتل منتشر نشده در آلمان فروخته و ارسال می شود
techbord.com انویدیا شروع به پشتیبانی مجدد BAR قابل تغییر برای پردازنده های گرافیکی RTX 3000 می کند
techbord.com اپل بی سر و صدا رتبه های قابل ترمیم آیفون و مک بوک را به وب سایت فرانسوی خود اضافه کرد
techbord.com Framework Laptop آخرین تلاش برای یک لپ تاپ مدولار واقعی است
techbord.com محققان استنفورد چهار دلیل اصلی
techbord.com FCC یارانه باند پهن ماهانه 50 دلاری را برای خانوارهای کم درآمد تصویب می کند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.