techbord.com CDPR خط اصلی داستان در آخرین به روزرسانی Cyberpunk 2077 را شکست

ما قبلاً چند وصله دیده ایم که هدف آن رفع مشکلات شکسته و بهبود عملکرد در Cyberpunk 2077 است. گذشته از این به روزرسانی های کوچک ، توسعه دهنده CD Projekt Red گفت که برای ژانویه و فوریه دو تکرار "عمده" در دست اجرا دارد . اولین بار در این آخر هفته وارد شد.

Cyberpunk 2077 نسخه 1.1 روز شنبه با طیف گسترده ای از پچ های جستجو ، UI ، تصویری و پایداری وارد زمین شد. با این وجود ، علی رغم اصلاحات مختلف مأموریت ذکر شده در یادداشت های پچ ، آخرین تکرار بازی موفق شد تلاش قبلی "پایین خیابان" را شکست دهد.

در شرایط عادی ، تلفن های Takemura V حدود یک روز پس از قبول مأموریت. با این حال ، هنگام پاسخ به تماس ، گفتگو پخش نمی شود و تلاش برای انتقال به مرحله بعدی انجام نمی شود. این اشکال در همه سیستم عامل ها وجود دارد.

ما در حال کار بر روی مسئله ای هستیم که ممکن است مکالمه با Takemura در تلاش "پایین خیابان " برایCyberpunkGame آغاز نشود و قصد داریم یک نسخه را منتشر کنیم Hotfix برای حل آن در اسرع وقت. در ضمن ، در اینجا یک راه حل بالقوه وجود دارد: https://t.co/ujjxb8snGu

- CD PROJEKT RED CS (CDPRED_Support) 25 ژانویه 2021

اگر چنین خطایی نداشته باشد ممکن است چنین مشکل ساز باشد فقط یک ماموریت جانبی بودند. متأسفانه ، "پایین خیابان" بخشی از قوس اصلی داستان است. بنابراین کسانی که با این اشکال روبرو می شوند اساساً گیر کرده و قادر به تکمیل بازی نیستند.

CD Projekt Red گفت که از این مسئله آگاه است و در اسرع وقت برای آن نسخه فوری را منتشر می کند. "در در همین حال ، یک راه حل احتمالی در وب سایت پشتیبانی خود قرار داده است که ممکن است برای برخی از بازیکنان مفید باشد. این شامل بارگیری مجدد یک ذخیره قبل از مکالمه با Wakako است که تلاش را آغاز می کند.

متأسفانه ، کسانی که مأموریت را شروع کردند اما پس از آن برای انجام مأموریت های جانبی رفتند ، می توانند ساعت ها پیشرفت خود را با استفاده از این راه حل از دست بدهند. در این صورت ، شاید بهتر باشد منتظر وصله بعدی باشید. اگرچه CDPR نگفت که چه زمانی این مشکل را برطرف می کند ، اما احتمالاً می توان گفت این اشکال در حال حاضر یکی از اولویت های اصلی آن است.

CDPR خط اصلی داستان در آخرین به روزرسانی Cyberpunk 2077 را شکست
gaming/cdpr-خط-اصلی-داستان-در-آخرین-به-روزرسانی-cyberpunk-2077-را.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com پی پال برای سخت گیری امنیت در حال خرید استارت آپ ارزهای رمزپایه Curv است
techbord.com یک مک پرو 64 هسته ای با قیمت 19000 دلار + شایعه وارد سال آینده
techbord.com Moviemakers از سرویس VPN به دلیل ارتقا and و تسهیل دزدی دریایی شکایت می کنند
techbord.com گزارش شده است که نقشه راه AR / MR اپل از سه مرحله شامل روکش ، عینک و لنزهای تماسی تشکیل شده است.
techbord.com اولین رایانه ای که در یک مسابقه شطرنج مقابل یک قهرمان جهان پیروز شد کدام بود؟
techbord.com مدیر عامل شرکت Qualcomm در مورد بحران نیمه هادی ، خرید Arm از انویدیا
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.