techbord.com CDPR تأیید می کند که برای نسخه های دیجیتال یا دیسک Cyberpunk 2077 بازپرداخت می شود

خیلی دیر نیست: راه اندازی Cyberpunk 2077 مسلماً بدترین چیزی است که از زمان انتشار No Man 'Sky' دیده ایم. این بازی قطعاً انتظارات بازیکنان را برآورده نکرده است ، مخصوصاً آنهایی که در PS4 و Xbox One بازی می کنند. س isال این است که ، آیا CD Projekt Red قادر خواهد بود به همان روشی که Hello Games انجام داد ، این کشتی-هیجان انگیز برای ساخت قطار را از آتش بیرون بکشد؟

در آخر هفته ، سونی تصمیم گرفت به مشتریان PS4 که نسخه های دیجیتالی Cyberpunk 2077 را از طریق فروشگاه PlayStation خریداری کرده اند ، به دلیل تعداد شکایات ادعای بازی "غیرقابل پخش" بودن بازی در واحدهای پایه PlayStation 4 و Xbox One ، بازپرداخت کند. . این امر از پایه بازیکنان سونی مراقبت می کرد ، اما کاربران Xbone هنوز درگیر بازی ای بودند که بسیاری از آنها نامطلوب به نظر می رسید.

خوشبختانه CD Projekt Red پا به عرصه گذاشت و روز دوشنبه به دلیل نامزدی عذرخواهی کرد و با صدور بازپرداخت موافقت کرد. به بازیکنان PS4 و XB1 که مایلند پول خود را پس بگیرند. با این حال ، سازنده ذکر کرد که بسیاری از به روزرسانی ها از همین الان تا فوریه برای رفع بیشتر مشکلات بازیکنان در حال انجام است.

"اول از همه ، ما می خواهیم با عذرخواهی از شما به دلیل عدم نمایش بازی در کنسول های نسل آخر قبل از شروع نمایش و در نتیجه ، اجازه دادن به شما در تصمیم گیری آگاهانه تر در مورد خرید شما ... دوم ، ما اشکالات و خرابی ها را برطرف خواهیم کرد و تجربه کلی را بهبود خواهیم بخشید بازی های ما را خریداری می کند تا از خرید آنها راضی باشد. اگر فرصتی به ما بدهید ما از آن استقبال می کنیم ، اما اگر از بازی در کنسول خود راضی نیستید و نمی خواهید منتظر به روزرسانی باشید ، می توانید بازپرداخت را انتخاب کنید نسخه خود را. "

اولین وصله امروز منتشر شد و هفته آینده نسخه دیگری ارائه می شود. سپس دو "تکه بزرگ " در لوله وجود دارد. اولی در ژانویه و دومی در فوریه منتشر می شود. در آن زمان ، CDPR قول داده بود که مشکلات عمده ایجاد کننده هیاهو را برطرف خواهد کرد. با این حال ، توجه داشت که بازیکنان همچنان باید انتظارات خود را در جریان داشته باشند. کسانی که امیدوارند بتوانند عملکرد نسل بعدی خود را در کنسول های 7 ساله خود داشته باشند بسیار ناامید خواهند شد.

pic.twitter.com/jtF5WKCiro

- Cyberpunk 2077 (CyberpunkGame) 14 دسامبر 2020

"[به روزرسانی ها] باعث نمی شود که بازی روی نسل آخر به نظر برسد که روی رایانه شخصی یا کنسول نسل بعدی در حال اجرا است ، اما بیش از آنچه که هست به این تجربه نزدیکتر خواهد بود هم اکنون ، "سازنده توییت کرد.

همچنین اشاره شد که نسخه PC نیز وصله های زیادی ارائه می شود.

بازپرداخت برای هر دو نسخه دیجیتال و دیسک بازی ارائه می شود. احتمالاً CDPR هم به سونی و هم به مایکروسافت اجازه داده است درخواست های بازپرداخت را تحقق بخشند. برای کپی فیزیکی ، این شرکت ابتدا از بازیکنان می خواهد که بازپرداخت را از خرده فروش دریافت کنند ، اما در صورت عدم موفقیت ، CD Projekt Red را از طریق ایمیل ارسال کنید و برای درست کردن کارها کار می کند.

CDPR تأیید می کند که برای نسخه های دیجیتال یا دیسک Cyberpunk 2077 بازپرداخت می شود
gaming/cdpr-تأیید-می-کند-که-برای-نسخه-های-دیجیتال-یا-دیسک.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com تسلا در حال استخدام نیروهای پشتیبانی اختصاصی برای رسیدگی به توییت های عصبانی است که به Elon Musk پرداخته شده است
techbord.com 870 Evo سامسونگ پتانسیل SSD های SATA را به حداکثر می رساند
techbord.com VLC برای macOS با پشتیبانی بومی M1 به روز شد
techbord.com فروش Logitech در سه ماهه اخیر 85 درصد رشد کرده است
techbord.com کوالکام اسنپدراگون 870 ، نسخه سریعتر از پرچمدار سال گذشته را معرفی می کند
techbord.com از هر پنج شرکت یک نفر اعتراف می کند که بدون اطلاع آنها از کارگران از راه دور جاسوسی کرده است
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.