خبر

 • تک بورد - CD Projekt Red پس از حمله باج افزار ، وصله Cyberpunk 2077 v1.2 را به تأخیر می اندازد

  CD Projekt Red پس از حمله باج افزار ، وصله Cyberpunk 2077 v1.2 را به تأخیر می اندازد
  26 روز و 22 ساعت قبل

  به نظر می رسد سرنوشت آن را برای CD Projekt Red رقم زده است. پس از راه اندازی بسیار سنگین Cyberpunk 2077 ، این استودیو یک آسیب پذیری جدی در مورد مد را کشف کرد. فقط چند روز بعد ، مورد حمله باج افزار قرار گرفت. اکنون ، هیچ نوع رفع اشکالی وجود ندارد زیرا کارمندان به دلیل حمله نمی توانند از طریق VPN استودیو به ابزارهای خود دسترسی داشته باشند.

  روز چهارشنبه ، CD Projekt Red اعلام کرد که برای اتمام پچ Cyberpunk 1.2 به زمان بیشتری نیاز دارد. نسخه 1.2 دومین مورد از دو به روزرسانی عمده است که CDPR در برنامه خود برای رفع همه مشکلاتی که با اپوس دیستوپی آن برطرف شده است ، عنوان کرد. این پچ در این ماه به پایان رسیده بود ، اما تیم اعلام کرد که برای انجام کار تا نیمه دوم مارس نیاز است و علت آن حمله سایبری اخیر است.

  هدف ما از Patch 1.2 فراتر از هر یک است به روز رسانی های قبلی ما ما در مورد بهبود و اصلاحات کلی کیفیت بیشماری کار کرده ایم و هنوز کاری برای انجام اطمینان از آنچه که دریافت کرده اید داریم. با این حساب ، ما در صدد انتشار نیمه دوم ماه مارس هستیم. 2/3

  - Cyberpunk 2077 (CyberpunkGame) 24 فوریه 2021

  اوایل این ماه ، هکرها با حمله باج افزار CDPR را مورد حمله قرار داده و با کد منبع The Witcher 3 ، Cyberpunk 2077 و Gwent منصرف شدند. این استودیو به این نتیجه رسید که با دزدان دریایی که متعاقباً این داده ها را فروخته اند ، مذاکره نخواهد کرد. با این حال ، این مشکلات CDPR در مورد این حادثه را خاتمه نداد.

  روز پنجشنبه ، کارمندان توسعه دهنده مستقر در ورشو به بلومبرگ گفتند که بیشتر آنها از خانه کار می کنند و نمی توانند از طریق شرکت به ایستگاه های کاری خود دسترسی داشته باشند. VPN به دلیل جدا کردن شبکه از اینترنت توسط CDPR. این استودیو همچنین از توسعه دهندگان خود خواسته است تا رایانه های خانگی خود را به بخش فناوری اطلاعات خود بفرستند تا از نظر بدافزار اسکن شود ، این امر باعث تاخیر بیشتر می شود.

  کارمندان که خواستند ناشناس بمانند ، گفتند که آنها همچنین با سرقت احتمالی هویت سر و کار دارند. شرایط همراه با کد منبع سرقت شده ، افراد داخلی ادعا می کنند که هکرها به اطلاعات شخصی کارکنان ، از جمله شماره شناسایی لهستانی و جزئیات گذرنامه دسترسی پیدا کرده اند. مدیریت به پرسنل دستور داد تا حسابهای خود را مسدود کرده و موارد نقض امنیت را به اشخاص مربوطه اطلاع دهند.

خبرهای دیگر از بازی