خبر

 • تک بورد - CD Projekt Red می گوید ثبات Cyberpunk 2077 اکنون

  CD Projekt Red می گوید ثبات Cyberpunk 2077 اکنون "رضایت بخش" است
  5 روز و 17 ساعت قبل

  بیش از شش ماه از انتشار Cyberpunk 2077 می گذرد که احتمالاً تبلیغاتی ترین بازی در تمام دوران ها است و سرانجام رئیس CD Projekt Red معتقد است که به "سطح رضایت بخشی" از ثبات رسیده است.

  اینکه بگوییم انتشار Cyberpunk 2077 موفقیت مهمی نبود که CD Projekt Red امیدوار بود انتظار آن را بکشد. اشکالات ، مشکلات عملکردی و نسخه های کنسول آخر نسل تقریباً غیرقابل پخش برای طرفداران که انتظار دارند یکی از بهترین بازی ها در تمام زمان ها از سازندگان Witcher 3 باشد بسیار ناامید کننده است. از زمان ورود سایبرپانک 2077 ، این امر باعث شده است که بسیار قابل پخش تر باشد. آدام کیچیسکی ، مدیرعامل CD Projekt Red در سخنرانی خود در روز نوآوری WSE (از طریق TVN24) در مورد بازی گفت ، "ما قبلاً به [سطح ثبات] رضایت بخشی رسیده ایم. ما همچنین روی کارایی کلی کار کرده ایم ، که کاملا خوشحالیم. البته ، ما اشکالات و اشکالات را هم برطرف کردیم و این کار را ادامه خواهیم داد. "

  ماه آوریل بود که CDPR گفت دیگر از Cyberpunk 2077 و هنوز می خواستم آن را به یک بازی تبدیل کنم که می تواند "به آن افتخار کند". یک نقشه راه در اوایل سال جاری تایید کرد که DLC رایگان همچنان در دسترس است و همچنین به روز رسانی رایگان کنسول نسل بعدی اینکه آیا این امر باعث می شود که به تعداد زیاد بازیکن به سبک Sky Noy دوباره احیا شود ، باید منتظر ماند.

  " است ما در نظر داریم آنچه را که در ماه ژانویه به گیمرهایمان قول داده بودیم برآورده کنیم. در حالی که در حال حاضر شاهد پیشرفت های اساسی هستیم ، بخش بزرگی از تیم همچنان کار می کند تا اطمینان حاصل کند که Cyberpunk حتی سرگرمی بهتری را نیز به گیمرها ارائه می دهد. " >

  Cyberpunk 2077 اخیراً به فروشگاه PlayStation بازگشت ، شش ماه پس از کشیده شدن به دلیل مشکلات عملکرد وحشتناک ، اشکالات شکستن بازی و مشکلات گرافیکی که نسخه PS4 را آزار می داد. متأسفانه برای دارندگان پلی استیشن 4 غیر پرو ، CDPR هشدار می دهد که این بازی همچنان در نسخه پایه کنسول سونی "مشکلات عملکرد " را تجربه خواهد کرد.

خبرهای دیگر از بازی