techbord.com CD Projekt Red می تواند مشخصات PC ردیابی 4K / ray را برای Cyberpunk 2077 منتشر کند

هفته گذشته CD Projekt Red سرانجام نوع نصب رایانه ای را که برای بازی Cyberpunk 2077 نیاز خواهیم داشت ، نشان داد و بسیار تعجب آور بود. برای یک بازی که به نظر خیره کننده می رسد ، سخت افزار بسیار متوسط ​​توصیه شده باعث می شود برخی از افراد سر خود را خراش دهند. اما این شرکت هرگز نگفت که این مشخصات چه قاب ها ، وضوح ها و غیره را هدف قرار داده اند. اگرچه CDPR به طور بالقوه مشخصات جدیدی را برای گزینه های 4

برای یادآوری ، حداقل نیازهای Cyberpunk 2077 فقط برای Intel Core i5-3570K / AMD FX-8310 و GeForce GTX 780 / AMD Radeon RX 470 درخواست می شود. و GeForce GTX 1060 / AMD Radeon R9 Fury همراه با 12 گیگابایت RAM به جای 8 گیگابایت.

بدون مشخص کردن استودیو ، فقط می توانیم فرض کنیم که اینها برای رزولوشن 1080p با سرعت 30 فریم در ثانیه یا احتمالاً 60 فریم در ثانیه ( در مورد مشخصات توصیه شده) ، و با تنظیمات مختلف گرافیکی. اما وضوح بالاتر مانند 1440p و 4K چه می شود؟ و ویژگی های ردیابی اشعه ای که توسط RPG پشتیبانی می شوند؟

یک طرفدار همین سوال را برای مارکین موموت ، رهبر جامعه CDPR در توییتر مطرح کرد. وی عدم وجود جزئیات را تأیید کرد اما افزود که استودیو "سعی خواهد کرد مشخصات مربوط به 4K ، RTX و غیره را نزدیک به تاریخ انتشار 19 نوامبر منتشر کند. تنظیمات با هدف 4K ، RTX و غیره ، نزدیک تر به نسخه. گوش به زنگ باشید! https://t.co/OxEGJUtPX7

- Marcin Momot (@ Marcin360) 18 سپتامبر 2020

در اینجا امیدواریم CDPR از Ubisoft پیروی کند. وقتی توسعه دهنده فرانسوی اوایل این ماه مشخصات Watch Dogs: Legion را منتشر کرد ، این برنامه تنظیماتی برای وضوح مختلف با ردیابی اشعه و بدون آن را شامل شد.

در سایر اخبار Cyberpunk 2077 ، اخیراً شنیدیم که بازی اندکی خواهد بود کوتاه تر از Witcher 3 ، تا حدودی به دلیل عدم انجام بسیاری از مأموریت های اصلی داستان دومی ، که در کل 51 ساعت طول می کشد.

Cyberpunk 2077 برای پیش سفارش از GOG ، Steam و The Epic در دسترس است فروشگاه بازی ها. این نسخه در رایانه های شخصی ، PS4 ، PS5 ، Xbox One و Xbox Series X / S از 19 نوامبر راه اندازی می شود.

CD Projekt Red می تواند مشخصات PC ردیابی 4K / ray را برای Cyberpunk 2077 منتشر کند
gaming/cd-projekt-red-می-تواند-مشخصات-pc-ردیابی-4k-ray-را-برای.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com بهترین روترهای Wi-Fi 2020
techbord.com چگونه منوی زمینه Windows 10 را سفارشی کنیم
techbord.com Ryzen 7 5800U AMD در Geekbench نشان داده می شود ، در مقابل تلفن همراه Zen 2 امیدوار کننده به نظر می رسد
techbord.com پوشه
techbord.com زیراکس PARC فیس بوک ، توییتر و اسنپ را به نقض چندین حق ثبت اختراع خود متهم می کند
techbord.com در اینجا کشورهایی با بیشترین و کم هزینه ترین اینترنت وجود دارد
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.