خبر

 • تک بورد - CD Projekt Red طرح توسعه چندین عنوان AAA به طور همزمان را تشریح می کند

  CD Projekt Red طرح توسعه چندین عنوان AAA به طور همزمان را تشریح می کند
  چند ثانیه قبل

  WTF ؟! CD Projekt Red در حال بازسازی است تا استودیو بتواند همزمان چندین بازی AAA را توسعه دهد. ممکن است برخی از شما این سال را داشته باشند ، "" چگونه می تواند بیش از یک عنوان را متمرکز کند ، وقتی حتی نمی تواند Cyberpunk 2077 را به موقع و بدون اشکال راه اندازی کند؟ "اما بازسازی به دلیل نامزد CP2077 است.

  در روز سه شنبه ، در یک "به روزرسانی استراتژی" 24 دقیقه ای شرکت ها (در زیر) ، CD Projekt Red شرح داد که چگونه می تواند رشد را تضمین کند.

  "راه اندازی Cyberpunk 2077 انجام نشد استانداردهای کیفی ما را برآورده می کند و ما تعهد می دهیم که روند پیشرفت را بهبود ببخشیم. " "اول و مهمترین ، ما می خواهیم توسط گیمرها به درستی عمل كنیم تا اطمینان حاصل كنیم كه در آینده به تمام ارزشهای خود پایبند خواهیم بود. با توجه به این مهم ، ما یك چارچوب توسعه استراتژیك ایجاد كرده ایم. "

  شركت قصد دارد استفاده از این چارچوب ، که "RED 2.0" لقب گرفته است ، برای ساده سازی عملیات و امکان استودیو برای کار همزمان بر روی دو حق رای دادن اصلی خود - Witcher و Cyberpunk 2077 -. این کار شامل توسعه کنسول AAA و رایانه شخصی ، IP تلفن همراه و سایر رسانه ها ، از جمله چندین مجموعه تلویزیونی و تجارت است.

  این طرح شامل تقویت قابلیت های تولید سه گانه A خود است که به همین منظور ونکوور را انتخاب کرده است. استودیو Digital Scrapes. این استودیو قرار است به CD Projekt Red Vancouver تبدیل شود و به ایجاد گسترش ها و دنباله های CP2077 در آینده کمک کند. این پرسنل اضافی CDPR را قادر می سازد تا بر روی خصوصیات Witcher و Cyberpunk به طور موازی کار کند.

  این شرکت متوجه می شود که قطار اعتیاد به مواد مخدره را با CP2077 از روی ریل ها منفجر کرده و گفته است که بخشی از تغییر ساختار آن تغییر در آن است. کیشیسکی گفت: "استراتژی بازاریابی با" گرفتن درس از مبارزات بازاریابی گذشته ". تلاش های آینده بازاریابی نزدیک به زمان راه اندازی سلطنت می شود.

  "ما خیلی چیزها را از بازاریابی و تبلیغات عمومی خود برای Cyberpunk 2077 آموخته ایم و مواردی را می بینیم که باید در آینده تغییر کنند." معاون توسعه تجارت میخائو نواکوفسکی. "به جلو ، فعالیتهای بازاریابی آینده بسیار کوتاهتر خواهد بود. ما قبل از شروع نمایش مواردی مانند تریلرها ، نمایش های نمایشی ، یا جزئیات بیشتر درباره مکانیک ، باید منتظر بمانیم تا زمان شروع بازی بسیار نزدیک تر شویم. "

  CDPR همچنین موتور RED خود را متمرکز می کند تا بتواند به طور یکپارچه در خدمت هر دو حق رای دادن باشد. تغییر موتور بازی متناسب با هر دو ویژگی بدون هیچ گونه مصالحه ای باعث کاهش زمان صرف شده در تغییر کد برای موقعیت های خاص هر بازی خواهد شد.

  متمرکز کردن موتور بازی به استودیو امکان می دهد تیم های متفاوتی را تشکیل دهد که می توانند روی آنها کار کنند یا IP ، که باید گلوگاه ها را کاهش دهد و کارکنان را قادر به تغییر مکان در صورت لزوم کند. این استودیو همچنین از متخصصان پروژه های مختلف برای کمک و مشاوره به هر یک از تیم های توسعه دهنده استفاده می کند. این تغییرات امکان توسعه پروژه بسیار چابک تر را فراهم می کند.

  CD Projekt Red تمام تلاش خود را برای رفع تمام نقایص Cyberpunk 2077 انجام داده است و اخیراً بزرگترین پچ خود را منتشر کرده است. امیدوارم ، استراتژی جدید آن بتواند از چنین اشتباهات پرهزاری جلوگیری کند.

خبرهای دیگر از بازی