خبر

 • تک بورد - CD Projekt Red به کاربران پایه PlayStation 4 توصیه می کند از Cyberpunk 2077 که به تازگی احیا نشده است خودداری کنند

  CD Projekt Red به کاربران پایه PlayStation 4 توصیه می کند از Cyberpunk 2077 که به تازگی احیا نشده است خودداری کنند
  13 روز و 16 ساعت قبل

  اینکه بگوییم انتشار CD Projekt Red برای Cyberpunk 2077 یک اقدام نامشخص بود ، ممکن است چیزی نادرست باشد. استودیو در مورد وضعیت پروژه روی کنسول های نسل آخر صادق نبود. این بازی را با استفاده از دموی رایانه های شخصی هیجان زده کرد و باعث شد بازیکنان معتقد باشند نسخه های کنسول در همان حالت قابل پخش هستند. با این اوضاع و احوال پرسی که با تأخیر انجام شد ، CDPR را با تخم مرغ روی صورت خود جا داد.

  هفته گذشته سونی اعلام کرد که Cyberpunk 2077 را پس از چندین ماه کشیدن آن به فروشگاه PlayStation بازگرداند در حالی که CD Projekt Red بسیاری از مشکلات شکستن بازی را برطرف کرد. در آن زمان ، توسعه دهنده دو به روزرسانی بزرگ و چندین رفع مشکل سریع دیگر را انجام داده است. از روز دوشنبه ، این بازی بار دیگر در ویترین PSN در دسترس است.

  با این حال ، خبر بد این است که کسانی که هنوز می خواهند بازی را روی یک مدل پایه PlayStation 4 اجرا کنند ، احتمالاً با مشکلات جدی روبرو خواهند شد. در توییتی صبح زود ، CDPR به صراحت اعلام کرد که بازیکنان می توانند Cyberpunk 2077 را در "PS4 Pro و PS5" بازی کنند. PlayStation 4 استاندارد به سادگی قدرت پردازش کافی برای اجرای بازی را با وجود وصله ها ندارد.

  در حالی که ما همچنان به بهبود ثبات در همه سیستم عامل ها ادامه می دهیم ، کاربران ممکن است برخی از مشکلات عملکرد را با نسخه PS4 تجربه کنند. نسخه های PS4 Pro و PS5 این بازی بهترین تجربه را در پلی استیشن ارائه خواهند کرد.

  - Cyberpunk 2077 (CyberpunkGame) 21 ژوئن 2021

  این یک موقعیت کاملاً منحصر به فرد است زیرا اولین بار است که توسعه دهنده یک بازی PlayStation 4 را به طور انحصاری برای PlayStation 4 Pro در نظر گرفت. به طور معمول ، استودیوها بازی های PS4 را کدگذاری می کنند تا بسته به اینکه کدام کنسول بازی را اجرا می کند ، به صورت پویا تنظیم کنند تا به طور کارآمد اجرا شوند. بدیهی است که این امر برای Cyberpunk 2077 امکان پذیر نبود.

  صادقانه بگویم ، CDPR احتمالاً اصلاً نباید نسخه پلی استیشن 4 را منتشر می کرد. این بازی بسیار بلند پروازانه واقعاً برای رایانه های شخصی با عملکرد بالاتر در نظر گرفته شده بود و نمایش های اولیه استودیو نشان دهنده این واقعیت بود. انتشار یک نسخه ناسازگار PS4 پس از انتشار نسل جدید کنسول بسیار نزدیک یک اشتباه بود. توسعه دهنده باید نسخه PS4 را حذف کرده و سپس فقط بر روی انتشار آن در PlayStation 5 و Xbox Series X تمرکز می کرد. اگر این کار را انجام داده بود ، احتمالاً تاکنون نسخه های نسل بعدی را بازی می کردیم.

  همانطور که هست ، نسخه های PS5 و XBSX هنوز تاریخ انتشار ندارند. CD Projekt Red گفت که آنها باید در نیمه دوم سال 2021 خارج شوند ، اما با تمرکز بیشتر بر رفع مشکل ، تعجب آور نخواهد بود اگر این استودیو همه چیز را به سال دیگر تأخیر بیندازد. خوشبختانه هرکسی که این بازی را برای PS4 یا XB1 خریداری کرده است می تواند به صورت رایگان به نسخه نسل بعدی ارتقا یابد.

  اعتبار تصویر: Rokas Tenys

خبرهای دیگر از بازی