techbord.com CD Projekt Red با طرح دعوی عملی طبقاتی نسبت به پرتاب حشره دار Cyberpunk 2077 سیلی خورد

گوشه گوشه: پس از شروع پر حادثه Cyberpunk 2077 ، CD Projekt Red نه تنها باید با گیمرهای عصبانی که خواستار بازی برای آنها پرداخته اند ، بلکه همچنین با سرمایه گذاران متقاضی خسارت به دلیل گمراه شدن در مورد بازی احتمالی برخورد کند. مسائل شکستن

مورد انتظار Cyberpunk 2077 در اوایل این ماه با بازبینی های متفاوت منتشر شد ، زیرا فضای دیدنی شهر شب و داستان مناسب آن در زیر کوهی از مشکلات فنی در سیستم عامل های خاص خرد شد ، از اشکالات تا حدودی خنده دار گرفته تا اشکالات بازی شکن مانند خراب پرونده ها را ذخیره کنید.

برای بسیاری از افرادی که به دنبال یک تجربه نئو نوآر باورنکردنی در یک محیط پیچیده و dystopian و توانایی شخصی سازی ظاهر ، ویژگی های سایبرنتیک و شخصیت خود هستند ، بازی منتشر شده فقط سردردهایی را به همراه داشت زیرا در سخت افزارهای قدیمی تقریباً غیرقابل پخش بود - (یادداشت فرعی) برای یکبار پاداش دادن به بازیکنان رایانه ای با یک باگی و در عین حال لذتبخش که از مزیت کامل سخت افزار پیشرفته بهره می برد ، به همین دلیل کمتر خواهید شنید شکایت در برخی محافل.

برای سرمایه گذاران عمومی مانند اندرو ترامپ ، این یک نمایش غیر قابل قبول شده است. CD Projekt Red اکنون به دلیل نقض قوانین اوراق بهادار فدرال و گمراه کردن سرمایه گذاران در مورد عملکرد بی نظیر کنسول های نسل آخر مانند پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان ، با یک پرونده قضایی روبرو است. این شکایت توسط موسسه حقوقی روزن در دادگاهی در لس آنجلس ثبت شد و به دنبال وکالت هرکسی است که اوراق بهادار شرکت را از 16 ژانویه تا 17 دسامبر سال جاری خریداری کرده است.

بر اساس دادخواست ، CD Projekt Red ادعا کرد که بازی "کامل و قابل بازی" بود در ژانویه ، بیانیه ای که با تأخیرهای زیادی که توسط خود توسعه دهنده ایجاد شده بود ، به دلیل تلاش گسترده تلاش برای انتشار بازی در سیستم عامل های مختلف و اتو کردن ، متناقض بود موارد فنی را که در چنین پروژه پیچیده ای بوجود می آیند ، بیرون بیاورید.

این در صنعت بازی به یک استاندارد تبدیل شده است ، بسیاری از استودیوها تصمیم دارند بازی های ناتمام را بیرون بکشند و امیدوارند که آنها را در ماه های پس از انتشار وصله کنند.

برای CD Projekt Red ، این روش گران است ، سهام در هفته راه اندازی Cyberpunk تقریبا 30 درصد سقوط می کند. علاوه بر این ، با وجود فروش بیش از 13 میلیون نسخه در 10 روز اول ، بسیاری از بازیکنان کنسول های نسل آخر خواستار بازپرداخت هستند ، به همین دلیل سونی تصمیم گرفت بازی "را تا اطلاع ثانوی" از فروشگاه PlayStation حذف کند.

در این میان ، تعدادی از دعاوی طبقاتی در سایر ایالت ها در حال تشکیل است که در آینده نزدیک می تواند برای توسعه دهنده لهستانی زشت باشد.

CD Projekt Red با طرح دعوی عملی طبقاتی نسبت به پرتاب حشره دار Cyberpunk 2077 سیلی خورد
gaming/cd-projekt-red-با-طرح-دعوی-عملی-طبقاتی-نسبت-به-پرتاب-حشره.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com گزارش شده است که تسلا تابستان امسال ذخیره سازی گسترده باتری را به شبکه برق تگزاس متصل می کند
techbord.com ظرف بخرید تا Republic Wireless و 200000 مشترک آن را به دست آورید
techbord.com Super Nintendo World سرانجام پس از تاخیر همه گیر در 18 مارس افتتاح می شود
techbord.com Modder حافظه را در GeForce RTX 3070 تا 16 GB دو برابر می کند
techbord.com پی پال برای سخت گیری امنیت در حال خرید استارت آپ ارزهای رمزپایه Curv است
techbord.com یک مک پرو 64 هسته ای با قیمت 19000 دلار + شایعه وارد سال آینده
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.