خبر

 • تک بورد - CD Projekt Red ارتقاء کنسول Cyberpunk 2077 و Witcher 3 را به تاخیر انداخت تا سال 2022

  CD Projekt Red ارتقاء کنسول Cyberpunk 2077 و Witcher 3 را به تاخیر انداخت تا سال 2022
  6 روز و 13 ساعت قبل

  CD Projekt Red گفت که ارتقاء عمده طراحی شده برای آوردن Cyberpunk 2077 و The Witcher 3 به کنسول های نسل فعلی تا سال آینده انجام نمی شود. این امر شبهات قبلی را تأیید می کند و مشکلاتی را که این شرکت از زمان عرضه عنوان قبلی با آن روبرو بوده است ، تقویت می کند.

  CD Projekt Red در به روزرسانی در صفحه سرمایه گذاران خود و بعداً از حساب توییتر خود اعلام کرد که برنامه ارتقا کامل نسل فعلی Cyberpunk 2077 را برای پلی استیشن 5 و کنسول های سری Xbox برنده شده است. تا سه ماهه اول سال آینده نمی رسیم. ارتقاء مشابهی برای The Witcher 3 در سه ماهه دوم سال 2022 انجام می شود. هر دو همیشه برای صاحبان فعلی هر بازی رایگان برنامه ریزی شده بود.

  حتی قبل از انتشار Cyberpunk 2077 ، CDPR تأیید کرده بود که قصد دارد در ابتدا بازی را برای پلی استیشن 4 ، ایکس باکس وان و رایانه های شخصی راه اندازی کنید ، و به روزرسانی های کامل نسل فعلی بعداً انجام می شود. در ماه سپتامبر ، این شرکت اظهار امیدواری کرد که ارتقاء هر دو بازی قبل از پایان سال 2021 انجام شود ، اما نمی توان آن را تضمین کرد.

  به خاطر می آورد؟

  Cyberpunk 2077 به دلیل عملکرد ناامید کننده خود در PS4 و Xbox One تا حدی مورد انتقاد قرار گرفت ، تا جایی که ماه ها از فروشگاه پلی استیشن حذف شد ، اما پس از چند بار وصله مجدداً مجاز شد. در سال 2020 ، توسعه دهنده صدها هزار نسخه را بازپرداخت کرد. پس از بازگشت به فروشگاه پلی استیشن ، Cyberpunk 2077 در ماه ژوئن 2021 در صدر جدول قرار گرفت.

  توسعه Cyberpunk قبل از انتشار با تاخیرهای متعددی مواجه شد ، که ابتدا برای آوریل 2020 ، سپس سپتامبر و در نهایت دسامبر برنامه ریزی شده بود. با وجود اینکه شرکت وعده داده بود که از کار کردن کارکنان توسعه در ساعات محدود کاری اجتناب می کند ، اما این امر در آستانه راه اندازی اتفاق افتاد. پس از راه اندازی بحث برانگیز ، یک داستان بلومبرگ در ماه ژانویه آنچه را که در طول توسعه اتفاق افتاده بود ، تجزیه و تحلیل کرد ، که در آن کارکنان CDPR می گفتند زمان انتشار اصلی Cyberpunk غیر واقعی است. از قضا ، حداقل یکی از کارکنان انتظار داشت که بازی در سال 2022 به طور کامل آماده شود ، یعنی زمانی که قرار است به روز رسانی نسل فعلی وارد شود.

  CDPR ارتقاء نسل فعلی Witcher 3 را در سپتامبر 2020 اعلام کرد این ارتقاء که توسط Saber Interactive طراحی شده است و پورت Nintendo Switch Witcher 3 را مدیریت می کند ، گرافیک را با ویژگی هایی مانند ردیابی اشعه ، شامل تمام DLC ها و نسخه های خرده فروشی جدید برای PS5 و Xbox Series ارائه می دهد. همچنین شامل DLC جدید با الهام از سری Witcher Netflix می شود. توسعه دهنده یک حالت بافت محبوب در حال ارتقاء رسمی است که برای رایانه های شخصی نیز در دسترس است.

  اخیراً ، رتبه بندی PEGI و ESRB برای بازی در PS5 و Xbox Series ظاهر شده است ، که بسیاری را امیدوار به ارتقاء می کند دیرتر می رسید.

خبرهای دیگر از بازی