خبر

 • تک بورد - CD Projekt نمی تواند تضمین کند نسل بعدی Cyberpunk 2077 و ارتقاء Witcher 3 در سال جاری ارائه می شود

  CD Projekt نمی تواند تضمین کند نسل بعدی Cyberpunk 2077 و ارتقاء Witcher 3 در سال جاری ارائه می شود
  21 روز و 2 ساعت قبل

  بر هیچ کس پوشیده نیست که Cyberpunk 2077 بسیاری از مردم را ناامید کرد ، به ویژه آنهایی که بدشانس بودند که نسخه ای را برای کنسول نسل آخر خریداری کرده اند ، اما توسعه دهنده CD Projekt گفت نسخه های بعدی (یا نسل کنونی ، به طور دقیق تر) RPG و The Witcher 3 امسال وارد بازار می شوند. اما اکنون ، این شرکت هشدار می دهد که نمی تواند تضمین کند که آنها در سال 2021 راه اندازی می شوند.

  طرفداران Witcher 3 از اخبار سپتامبر گذشته که بازی برای سیستم عامل های نسل فعلی ریمستر می شود ، بسیار هیجان زده بودند. این نسخه نه تنها برای دارندگان نسخه های کنسول رایگان خواهد بود ، بلکه نسخه رایانه شخصی پیشرفته نیز به کسانی که دارای کپی روی این پلتفرم هستند اهدا می شود.

  CD Projekt Red همین پیشنهاد را به Cyberpunk 2077 داد مالکان در ماه ژوئن ، که باید نسخه PC بیشتری از بازی را به PS5 و XBSX/S بیاورند.

  The Witcher 3 به نسل بعدی می آید! نسخه تقویت شده بصری و فنی بازی برای PC و کنسول های نسل بعدی و به عنوان یک به روزرسانی رایگان برای دارندگان بازی در رایانه شخصی ،Xbox One وPlayStation 4 در دسترس خواهد بود. بیشتر: https://t. co/JclubxpJim pic.twitter.com/gWCJzST3vr

  - The Witcher (witchergame) 4 سپتامبر 2020

  همانطور که انتظار می رود ، این نسخه های ارتقا یافته قول می دهند از تمام سخت افزارهای موجود ، از جلوه های بهتر استفاده کنند. ، از جمله ردیابی اشعه در مورد The Witcher 3 ، تا زمان بارگذاری سریعتر.

  هر دو به روز رسانی قرار است در اواخر امسال راه اندازی شوند و این هنوز هم هدف است ، اما در آخرین H1 2021 نتایج تماس (از طریق VGC) ، CD Projekt SVP توسعه کسب و کار ، مایکا نواکوفسکی ، هشدار داد که نسل بعدی به روز رسانی Cyberpunk 2077 ممکن است در سال 2021 وارد نشود. "با در نظر گرفتن درسهایی که طی یک سال گذشته آموخته ایم و با در نظر با توجه به اینکه این پروژه هنوز در حال توسعه است ، نمی توان با اطمینان کامل گفت که برنامه تولید تمام می شود من تغییر نمی کنم. "

  این یک داستان مشابه با ارتقاء The Witcher 3 است که در دست یک شرکت خارجی است. "با The Witcher 3 ، وضعیت کمی متفاوت است به گونه ای که توسط تیم خارجی ، که Saber Interactive است ، شرکتی که قبلاً در Switch با آن کار کرده بودیم و همچنین در گذشته به روز رسانی شده است ، کمی متفاوت است ، "Nowakowski افزود.

  " همانطور که در مورد Cyberpunk 2077 ، هدف ما انتشار این بازی هنوز در اواخر سال 2021 است. با این حال ، به طور مشابه ، روند توسعه در حال انجام است و ما نمی توانیم مطمئن باشیم که نسخه برنامه تغییر نخواهد کرد. اما در حال حاضر ، ما قطعاً هر دو عنوان را برای اواخر سال 2021 در نظر داریم و من نمی خواهم در این زمان دقیق تر توضیح دهم. "

  همه را دیدم یادداشت های وصله ، باید بگویم این تمرکز بر مسائل آرایشی به عنوان یک استراتژی روابط عمومی به نظر می رسد. بسیار ناامید کننده ما ، به عنوان بازیکنان ، در مورد اشکالات و اشکالات بصری صبر زیادی داریم. ما سیستم های بهتری می خواهیم. Crowd ، NPC و AI پلیس. نسل بعدی به روز رسانی! :) بزرگترین وصله خود را تا به امروز همراه با برخی از DLC دریافت کرده است. اما با توجه به اینکه محتوای جدید چیزی بیشتر از یک ظاهر جایگزین برای جانی سیلورهند ، دو کت جدید برای V و یک وسیله نقلیه جدید به نام Archer Quartz "Bandit، " کسانی بود که امیدوار بودند زیرا بیشتر خوشحال نبودند.

خبرهای دیگر از بازی