خبر

 • تک بورد - CD Projekt فیلم عذرخواهی Cyberpunk 2077 ، نقشه راه را منتشر کرد

  CD Projekt فیلم عذرخواهی Cyberpunk 2077 ، نقشه راه را منتشر کرد
  10 روز و 5 ساعت قبل

  یک سیب زمینی داغ: پنهانی نیست که در حالی که Cyberpunk 2077 بیشتر رایانه ها را در رایانه های مثبت دریافت می کرد ، نسخه های Xbox One و PS4 به دلیل وجود مشکلات خاص سیستم عامل ها به شدت مورد انتقاد قرار گرفتند. اکنون ، مارکین ایوانسکی ، بنیانگذار CD Projekt ، ویدیویی را منتشر کرده و ضمن تشریح اشتباهات ، از وضعیت بازی در ماشین های نسل آخر عذرخواهی می کند.

  "علی رغم بررسی های خوب در رایانه شخصی ، نسخه کنسولی Cyberpunk 2077 از استاندارد کیفی مورد نظر ما برخوردار نبود. من و کل تیم رهبری از این بابت بسیار متاسفم و این ویدیو متعلق به من است برای این ، "گفت Iwiński.

  همانطور که اکثر مردم حدس می زدند ، به نظر می رسد CD Projekt Red هنگام آوردن یک بازی جاه طلبانه Cyberpunk 2077 به کنسول های قدیمی ، بیش از آنچه که می توانست جوید ، گاز گرفته است. ایویسکی "بسیاری از اشیا custom سفارشی ، سیستم های متقابل و مکانیک " را که همگی در یک شهر قرار گرفته اند و تقریباً هیچ زمان بارگیری ندارند ، به عنوان یک چالش برای PS4 / Xbox One X و پهنای باند محدود آنها ذکر می کند.

  "هر تغییر و پیشرفت نیاز به آزمایش داشت ، و همانطور که مشخص شد ، آزمایش ما قسمت عمده ای از مشکلاتی را که هنگام انجام بازی [روی سخت افزار آخرین نسل] تجربه می کنید نشان نداد. هرچه به مرحله نهایی نزدیک می شویم انتشار ، هر روز شاهد پیشرفتهای چشمگیری بودیم و واقعاً معتقد بودیم که در روز آخر صفر بروزرسانی خواهیم کرد. "

  توسعه Cyberpunk 2077 ، که سه بار به تأخیر افتاد ، توسط Covid مشکل سازتر شد -19 و مجبور به کار در خانه. ایویسکی توضیح داد: "بسیاری از پویایی هایی که معمولاً طبیعی می دانیم از طریق تماس های ویدئویی یا ایمیل از بین رفته است. و ما نیز این نتیجه را گرفتیم.

  این فیلم س someالات زیادی را ایجاد می کند. ایویسکی ادعا می کند که آزمایش CDPR بسیاری از مشکلات بازیکنان را نشان نمی دهد ، که با توجه به تعداد آنها تعجب آور به نظر می رسد ، همچنین اعتقاد به این که می تواند همه این مشکلات را از طریق وصله یک روزه برطرف کند.

  https://techbord.com CD Projekt فیلم عذرخواهی Cyberpunk 2077 ، نقشه راه

  را منتشر می کند علاوه بر عذرخواهی ، این فیلم نقشه راه Cyberpunk 2077 را نشان می دهد. DLC رایگان در راه است ، اما در حال حاضر اولویت این است که بازی را وصله کنیم. پچ v1.1 طی 10 روز آینده در حالیکه پچ v1.2 چند هفته بعد می رسد ، به بازار می آید. تغییر تمرکز بدین معناست که نسخه های PS5 / XBSX در نیمه دوم سال 2021 به زمانی منتقل شده اند.

  با توجه به آمار Valve ، Cyberpunk 2077 از زمان راه اندازی 79 درصد بازیکنان Steam خود را از دست داده است ، سه برابر سریعتر از The Witcher 3. جالب است که ببینید آیا وصله ها و DLC باعث از بین رفتن پخش کننده های منقطع شده است.

خبرهای دیگر از بازی