خبر

 • تک بورد - CD Projekt انکار نمایشی Cyberpunk 2077 E3

  CD Projekt انکار نمایشی Cyberpunk 2077 E3 "تقریباً کاملاً جعلی" بود
  27 روز و 3 ساعت قبل

  یک سیب زمینی داغ: گزارشی که اخیراً باعث روشن شدن Cyberpunk 2077 شده است ، عامل اصلی بازی را عامل اصلی مدیریت ضعیف می داند و ادعا می کند که توسعه تا سال 2016 آغاز نشده است و نسخه نمایشی E3 2018 Cyberpunk 2077 "تقریبا کاملا جعلی" است. اکنون ، آدام بدووسکی ، رئیس CD Projekt ، با توجیه اقدامات استودیو و اصلاح جزئیات دقیق تر گزارش ، به ادعاها پاسخ داده است.

  فقط چند روز پس از آنکه CD Projekt Red نقشه عذرخواهی و توسعه عمومی Cyberpunk 2077 را صادر کرد ، گزارشی از بلومبرگ بیشتر در مورد سالهای منتهی به راه اندازی مشکل بازی توضیح می دهد. داستان ادعا می کند که در حالی که این بازی برای اولین بار در سال 2012 اعلام شد ، توسعه به درستی تا سال 2016 آغاز نشد. در آن زمان ، آدام بدووسکی مسئولیت کارگردانی را بر عهده گرفت و استودیو هنوز در مورد برخی از عناصر اصلی Cyberpunk 2077 تصمیم می گرفت ، مانند اینکه آیا اول شخص باشد یا نباشد. وقتی CDPR به طور علنی اظهار داشت که این بازی در سال 2020 آغاز می شود ، برخی از کارکنان استودیو نمی توانند آنچه را می شنوند باور کنند.

  بلومبرگ می نویسد: "طرفداران خوشحال بودند ، اما در داخل ، برخی از اعضای تیم می توانستند فقط سرشان را خراشیده و تعجب می کنند که چگونه ممکن است تا آن زمان بازی را تمام کنند. یک نفر گفت که آنها فکر کردند این تاریخ یک شوخی است. بر اساس پیشرفت تیم ، آنها انتظار داشتند بازی در سال 2022 آماده شود. توسعه دهندگان میم هایی را در مورد تأخیر بازی ایجاد کردند و در مورد زمان وقوع آن شرط بندی کردند. "

   https://techbord.com CD Projekt رد می کند نسخه ی نمایشی Cyberpunk 2077 E3 همه چیز صحنه تاریکی را رقم می زند و ما می دانیم که داستان چگونه پایان می یابد - با اجرای بی نظیر Cyberpunk 2077 در آخرین نسل کنسول ها ، بازپرداخت به مشتریان و در نهایت بازی از فروشگاه PlayStation بیرون کشیده می شود. با این حال ، در حالی که CD Projekt Red وضعیت نامناسب بازی را انکار نمی کند ، رئیس استودیو Adam Badowski با برخی از نکات مطرح شده در گزارش بلومبرگ مخالفت کرده است.

  در یک پست طولانی توییتر ، Badowski شرح Cyberpunk 2077 است نسخه ی نمایشی E3 به عنوان "کار در حال انجام" ، اضافه می کند که "بازی نهایی ما به مراتب بهتر از آن نسخه ی نمایشی است."

  من قطعه و توییت های شما را خوانده ام ، از مطالعه شما متشکرم. من بعضی فکرها را دارم https://t.co/T3qACdrnwM pic.twitter.com/wuzy5lXoqQ

  - Adam Badowski⚡️ (AdamBadowski) 16 ژانویه 2021

  Badowski همچنین بررسی مثبت نسخه PC را برجسته کرد ، در حالی که تأیید کرد Cyberpunk 2077 در کنسول ها "مورد دیگری است".

خبرهای دیگر از بازی