خبر

 • تک بورد - Capcom 'Monster Hunter Rise بیش از 4 میلیون واحد در آخر هفته به فروش می رساند

  Capcom 'Monster Hunter Rise بیش از 4 میلیون واحد در آخر هفته به فروش می رساند
  12 روز و 9 ساعت قبل

  حتی اگر آخرین تکرار Capcom در نسخه Monster Hunter فقط در نینتندو سوییچ موجود است ، فروش تقریباً سریع Monster Hunter World است. از زمان راه اندازی جمعه گذشته ، Monster Hunter Rise بیش از 4 میلیون نسخه دیجیتال و فیزیکی فروخته است. فقط یک میلیون خجالتی از شماره پرتاب MHW است.

  Monster Hunter Rise فقط سه روز است که بیرون رفته است و در حال حاضر 4 میلیون نسخه در سراسر جهان فروخته است. Capcom اشاره کرد که در همان بازه زمانی 5 میلیون فروش جهانی Monster Hunter World را شکست نداد. با این حال ، MHW به طور همزمان در پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان راه اندازی شد. Rise یک ویژگی انحصاری از سوئیچ است تا زمانی که سال آینده روی ویندوز قرار بگیرد.

  Monster Hunter Rise مانند نسخه قبلی خود یک RPG اکشن است که با ردیابی حیوانات عظیم الجثه در یک قلمرو خیالی بازیکنان را ردیابی می کند. با این حال ، کپکام دو ویژگی جدید "دور و بر" را اضافه کرد. اکنون بازیکنان یک همراه پالاموت سگ مانند دارند که به عنوان وسیله ای سریعتر برای سفر به اطراف نقشه عمل می کند. Palamute همچنین می تواند به عنوان کوه در نبردها عمل کند. بازیکنان اکنون می توانند از "اشکالات سیم " استفاده کنند که تا حدودی مانند قلاب دست و پا برای مقیاس صخره ها ، شکاف های پل ، یا سوار شدن و کنترل هیولاها کار می کند.

  Capcom موتور قدیمی قدیمی بازی MT Framework خود را که در Monster استفاده می شود ، کنار گذاشت. Hunter World ، برای موتور جدید RE. بنابراین بازیکنان ممکن است برخی از پیشرفت های عملکرد را نیز مشاهده کنند.

  "این بازی با اختصاصی RE ENGINE Capcom توسعه داده شده است تا تجربه جدید و قابل دسترسی Monster Hunter را فراهم کند که می توانید در هر زمان ، هر مکان و این شرکت در بیانیه مطبوعاتی خود اعلام کرد. "

  سری Monster Hunter ثابت کرده است که یکی از پرفروش ترین های Capcom است و بیش از 66 میلیون واحد در این مجموعه فروش دارد. این مجموعه از زمان انتشار اولین بار برای پلی استیشن 2 در سال 2004 در ژاپن محبوب بوده است. با این حال ، تا زمانی که Monster Hunter World در سال 2018 در سراسر جهان راه اندازی شد ، این برند به رسمیت جهانی شناخته شد ، تقریباً 17 میلیون نسخه از آن منتقل شد و آن را به Capcom تبدیل کرد. پرفروش ترین بازی تا به امروز. در واقع ، ما آن را به عنوان یکی از بهترین بازی های رایانه های شخصی ذکر کرده ایم (باید بازی کنید) و در بهترین بازی های رایانه ای سال 2018 به آن افتخار داده ایم.

  بگذارید ببینیم آیا Monster Hunter Rise می تواند آن حرکت را دنبال کنید.





خبرهای دیگر از بازی