خبر

 • تک بورد - Capcom نشان می دهد که کنسول های نسل بعدی Resident Evil Village را با سرعت 4K / 45fps با قابلیت ردیابی اشعه اجرا می کنند

  Capcom نشان می دهد که کنسول های نسل بعدی Resident Evil Village را با سرعت 4K / 45fps با قابلیت ردیابی اشعه اجرا می کنند
  21 روز و 12 ساعت قبل

  سونی و مایکروسافت هر دو وعده داده اند که کنسول های نسل بعدی خود گیمرهای معمولی را با تجربه ردیابی اشعه آشنا می کنند. چیزی که آنها نگفته اند این است که RT چقدر روی عملکرد تأثیر می گذارد. این توسعه دهندگان هستند که باید این فناوری را به کار گیرند و آن را بهینه کنند. Capcom یکی از اولین کسانی است که تأثیر ردیابی اشعه بر میزان فریم را نشان می دهد.

  Capcom پنجشنبه ویترین Resident Evil خود را برگزار کرد و در طی آن عملکرد مورد انتظار Resident Evil Village را در کنسول های نسل بعدی نشان داد. سازنده بازی قبلا گفته بود که Village با سرعت 60 فریم در ثانیه با کیفیت 4K اجرا خواهد شد. آنچه که ذکر نکرده است این است که میزان اجرای آن با ردیابی اشعه فعال است و چه تاثیری بر عملکرد دارد.

  جای تعجب نیست که هم PlayStation 5 و هم Xbox Series X | S با اجرای ردیابی اشعه در نرخ فریم بازدید می کنند. برای PS5 و XBX که بازی را با کیفیت 4K با RT اجرا می کنند ، بازیکنان انتظار دارند حدود 45 فریم در ثانیه دریافت کنند. Xbox Series S می تواند بازی را با سرعت 1440p در 45fps یا 30fps با RT فعال اجرا کند. ضربه قابل توجهی به نرخ فریم در صفحه نمایش دارد اما وحشتناک نیست.

  https://techbord.com Capcom کنسول های نسل بعدی که Resident Evil Village را با سرعت 4K / 45 فریم در ثانیه اجرا می کنند و قابلیت ردیابی اشعه را فعال می کنند

  Capcom همچنین عملکرد کنسول های نسل آخر را تأیید کرده است. در مدل های پایه PS4 و XB1 ، بهترین چیزی که می خواهید دریافت کنید 900p با سرعت 30 فریم در ثانیه است. مدل های PlayStation 4 Pro و Xbox One X دارای تنظیماتی برای خروجی 4K با سرعت 30 فریم در ثانیه یا 1080p با سرعت 60 فریم در ثانیه هستند.

  برای اینکه خودتان بازی را بررسی کنید ، حتماً یکی از رزیدنت های Evil Village را برای یک درایو تست در یکی از آینده ها انتخاب کنید. رویدادهای آزمایشی زمان دار (در بالا). دارندگان پلی استیشن 4 و 5 در ایالات متحده اولین حمله را خواهند داشت. از فردا ، 17 آوریل ، از ساعت 5 بعد از ظهر تا 1 بامداد PDT ، بازیکنان می توانند یک جلسه آزمایشی یک ساعته از بخش روستا را بارگیری کنند. نسخه ی نمایشی قلعه در همان بازه زمانی یک هفته بعد ، در 24 مه کاهش پیدا می کند.

  اگر دلتنگ این زیرچشمی ها هستید ، نگران نباشید. از اول ماه مه ، یک نسخه ی نمایشی ترکیبی دهکده / قلعه در همه سیستم عامل ها (PS4 / 5 ، XB1 / X | S ، Steam و Stadia) منتشر می شود. این فقط یک نسخه آزمایشی یک ساعته است اما از روز راه اندازی در 7 ماه مه در دسترس خواهد بود.

خبرهای دیگر از بازی