techbord.com Capcom می گوید

چه اتفاقی افتاده؟ هیچ شرکتی از حملات سایبری در امان نیست و متأسفانه غول بازی Capcom اخیراً این درس را به سختی آموخته است. در بیانیه مطبوعاتی دیروز ، این شرکت فاش کرد که "شبکه داخلی" آن از 2 نوامبر نقض شده است.

تصمیم Capcom برای گزارش این موضوع زودتر و دیرتر قابل تحسین است. همانطور که با نقض داده های گذشته مشاهده کردیم ، شرکت ها گاهی سعی می کنند که به هیچ وجه آنها را فاش نکنند. گاهی اوقات نتیجه می دهد ، اما اغلب ، نتیجه نمی دهد.

در هر صورت ، سریع به اشتباه خود رسیدگی می کنید ، برای آن عذرخواهی می کنید و موضوع را بررسی می کنید - همه آنچه Capcom اینجا انجام می دهد - نوع نمونه ای است که ما آرزو می کنیم شرکت های بیشتری از آن پیروی کنند.

تا آنجا که تأثیر این نقض وجود دارد ، کپکام ادعا می کند دلیلی ندارد که باور کند "در حال حاضر" داده های مشتری فاش شده است. همانطور که بسیاری از ما علاقه مندان به فناوری می دانیم ، عقاید یک شرکت همیشه در واقعیت وجود ندارد ، بنابراین معمولاً بهتر است که در کنار احتیاط اشتباه کنید و بدترین موارد را فرض کنید.

https://techbord.com Capcom می گوید

< p> اگر در هر یک از سرویس های مختلف Capcom حساب کاربری دارید ، بهترین کار این است که رمز ورود خود را تنظیم کرده و احراز هویت دو عاملی را تنظیم کنید ، درصورت وجود آن.

علاوه بر این ، اگر از طریق آن سرویس ها خریدی انجام داده باشید ، ما نیز دوباره شروع می کنیم توجه به صورتهای بانکی و کارت اعتباری خود را برای هفته آینده یا حدود آن حفظ کنید. البته ما در اینجا سعی در ایجاد ترس نداریم ، اما یک مقدار احتیاط لازم همیشه ارزشمند است.

کپکام می گوید با روشن شدن واقعیت های اضافی ، مردم را به روز خواهد کرد ، بنابراین در صورت داشتن اطلاعات مهم روشن می شود ، ما تمام تلاش خود را می کنیم تا شما را در جریان امور قرار دهیم.

Capcom می گوید "شبکه داخلی " آن شکسته شده است ، اما هیچ اطلاعاتی از مشتری در دسترس نیست
gaming/capcom-می-گوید-شبکه-داخلی-آن-شکسته-شده-است-اما-هیچ.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com تسلا در حال استخدام نیروهای پشتیبانی اختصاصی برای رسیدگی به توییت های عصبانی است که به Elon Musk پرداخته شده است
techbord.com 870 Evo سامسونگ پتانسیل SSD های SATA را به حداکثر می رساند
techbord.com VLC برای macOS با پشتیبانی بومی M1 به روز شد
techbord.com فروش Logitech در سه ماهه اخیر 85 درصد رشد کرده است
techbord.com کوالکام اسنپدراگون 870 ، نسخه سریعتر از پرچمدار سال گذشته را معرفی می کند
techbord.com از هر پنج شرکت یک نفر اعتراف می کند که بدون اطلاع آنها از کارگران از راه دور جاسوسی کرده است
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.