خبر

 • تک بورد - Capcom در حال تبلیغ Resident Evil Village با قطع واقعی بانوی دیمیترسکو در اندازه واقعی است

  Capcom در حال تبلیغ Resident Evil Village با قطع واقعی بانوی دیمیترسکو در اندازه واقعی است
  14 روز و 18 ساعت قبل

  در حالی که در ابتدا نتوانسته بودم درک کنم که یک خانم تقریباً قد قد و جثه بزرگ 10 فوت چه تأثیری در اینترنت خواهد گذاشت ، تلاشهای تبلیغاتی Capcom برای دهکده Resident Evil اکنون بر دوش گشاد بانوی دیمیترسکو انجام شده است.

  اولین بار توسط The Gamer مشاهده شد ، مراکز بازی در هنگ کنگ و ژاپن اکنون ایستاده های مقیاس 1: 1 از آنتاگونیست عنوان Resi بعدی را نشان می دهند. لیدی دیمیترسکو اخیراً توسط کپکام به قد 9 "قد" تأیید شد ، و باعث می شود بلندترین فرد ثبت شده بشریت ، رابرت ودلو ، 8 فوت و 11.1 اینچی ، در مقایسه کوتاه به نظر برسد.

  https://techbord.com Capcom در حال ارتقا Res Resident Evil Village با قطع واقعی اندازه بانوی دیمیترسکو

  همانطور که مشاهده می کنید در عکسها ، خانم به نظر مثبت ترسناک است ، اما ظاهراً به روشی سکسی ، در کنار ما انسانهایی با قد متوسط.

  من به این ایستاده احتیاج دارم ... اکنون # ResidEEvilVillage #LadyDimitrescu pic.twitter. com / ZdIvCU7yVO

  - Extra Mayo (@ EricLMayo1981) 26 مارس 2021

  در جریان نمایش پلی استیشن اخیر ژاپن ، بانوی دیمیترسکو در کنار میزبانان Hatsune Matsushima (5 فوت 2 اینچ) و Kayo Satoh (5 فوت 6) اینچ) ، باز هم نشان می دهد که او بدون شک بسیار قد بلند است.

  https://techbord.com Capcom در حال تبلیغ Resident Evil Village با قطع واقعی بانوی دیمی در اندازه واقعی است trescu

  لیدی دیمیترسكو در لحظه ای كه در تریلر Resident Evil Village قرار گرفت و از زیر آن قاب عبور كرد ، مورد علاقه آنلاین قرار گرفت. علی رغم ناخن های گرگینه مانندش و این واقعیت که او نوعی هیولای جهش یافته است ، او به افرادی مانند لارا کرافت و میراندا لاوسون از Mass Effect به عنوان گزینه محبوب در میان خالقان هنرهای NSFW پیوست.

  گیمرهای تشنه با ورود Resident Evil Village در 7 ماه مه ، لیدی دیمیترسکو را برطرف می کنند. نیازهای رایانه در اوایل این ماه کاهش یافت. مانند سایر بازی های Resi ، به نظر می رسد برای پلتفرم نیز بهینه شده است ، با 1080p مورد نیاز توصیه می شود Intel Core i7 8700 / AMD Ryzen 5 3600 و Nvidia GeForce GTX 1070 / AMD Radeon RX 5700.

خبرهای دیگر از بازی