techbord.com Capcom امیدوار است که شما 1500 دلار برای کت Chris Redfield بپردازید

WTF ؟! کمپانی های بازی سازی می دانند که برخی از طرفداران مبلغ زیادی را برای کالاهای مربوط به عناوین خود پرداخت خواهند کرد. Capcom’s متخصص در این زمینه: ناشر بار دیگر یک مانتو بسیار گران قیمت ماکت پوشیده توسط یک شخصیت Resident Evil می فروشد.

قیمت کت پشمی قابل توجه در وب سایت ژاپنی Capcom 159،731 ین است. این مبلغ کمی بیش از 1500 دلار است - برای چیزی که حتی دکمه ندارد نیز بسیار زیاد است. اما به نظر می رسد کتانی که کریس ردفیلد در دهکده رزیدنت اویل می پوشد کاملا هزینه را توجیه می کند.

کت در اندازه های متوسط ​​، بزرگ و فوق العاده بزرگ وجود دارد. یک گزینه "مدل اصلی" نیز وجود دارد که حتی بزرگتر است و قرار است با نسبت های بازی Redfield مطابقت داشته باشد. كوتاكو می نویسد كه این نسخه بیشتر با توجه به لباس واقعی كه به صورت سه بعدی در بازی اسكن شده است ، مدل می شود.

https://techbord.com Capcom امیدوار است که شما 1500 دلار برای کت کریس ردفیلد بپردازید

این کت به تنهایی در دسترس است و به عنوان بخشی از دو نسخه مختلف مجموعه داران شامل موارد مشابه مجسمه ، قفل قفل ماکت ، نقشه و غیره ارزان ترین آنها 1634 دلار است ، در حالی که یکی با قفل قفل 1855 دلار است.

کپکام برای فروش کت های گران قیمت که توسط شخصیت های Resi پوشیده شده غریبه نیست. در سال 2016 ژاکت بمب افکن Leon Kennedy’s Resident Evil 4 را به قیمت 1200 دلار فروخت و ژاکت چرمی او از Resident Evil 6 با قیمت 1000 دلار به فروش رسید.

علیرغم قیمت بالای آنها ، این نوع اقلام محبوب هستند. سال گذشته ، یک کت 1900 دلاری Death Stranding کامل با یقه طوفان چند حالته ، هود طوفان و زیپ های فراوان پس از فروش سریعاً به فروش رسید. همچنین نسخه Ultra Limited Devil May Cry 5 به قیمت 8000 دلار همراه با ژاکت دانته ارائه شد.

پرداخت نزدیک به 2000 دلار هزینه زیادی برای نسخه گردآورنده هر بازی است ، اگرچه در مقایسه با Dying Light نسخه کمتری دارد نسخه Spotlight از سال 2016 که به خریداران قول داده بود بخشی از فیلم مبتنی بر بازی را بازی کنند که هنوز ظاهر نشده است. مشخص نیست که آیا کسی تاکنون مبلغ 10 میلیون دلار درخواست را پرداخت کرده است.

شما می توانید کل ویترین Resident Evil Village ، از جمله آخرین پیش پرده گیم پلی را در اینجا تماشا کنید.

Capcom امیدوار است که شما 1500 دلار برای کت Chris Redfield بپردازید
gaming/capcom-امیدوار-است-که-شما-1500-دلار-برای-کت-chris-redfield.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com پی پال برای سخت گیری امنیت در حال خرید استارت آپ ارزهای رمزپایه Curv است
techbord.com یک مک پرو 64 هسته ای با قیمت 19000 دلار + شایعه وارد سال آینده
techbord.com Moviemakers از سرویس VPN به دلیل ارتقا and و تسهیل دزدی دریایی شکایت می کنند
techbord.com گزارش شده است که نقشه راه AR / MR اپل از سه مرحله شامل روکش ، عینک و لنزهای تماسی تشکیل شده است.
techbord.com اولین رایانه ای که در یک مسابقه شطرنج مقابل یک قهرمان جهان پیروز شد کدام بود؟
techbord.com مدیر عامل شرکت Qualcomm در مورد بحران نیمه هادی ، خرید Arm از انویدیا
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.