techbord.com Call of Duty: Warzone برای تلفن همراه توسط لیست شغلی اکتیویژن تأیید شده است

چیزی که باید منتظر آن بود: در دنیای عناوین جنگ رویال ، Call of Duty: Warzone با بیش از 75 میلیون بازیکن در سراسر جهان یکی از محبوب ترین ها است. اکنون به نظر می رسد که اکتیویژن با آوردن بازی به پلتفرم موبایل ، قدم های Fortnite و PUBG را دنبال می کند.

این خبر از لیست فعال سازی اکتیویژن برای تولید کننده اجرایی ویژگی ها برای یک بازی موبایل جدید در سری CoD که به عنوان WZM نامیده می شود ، گرفته می شود که می تواند مخفف Warzone Mobile باشد.

در لیست شغلی آمده است: "به عنوان تهیه کننده اجرایی ، ویژگی های شما دارای قاب بندی محصول و تجربه پخش کننده FPS جدید همراه AAA در امتیازات Call of Duty است." "در حال همکاری با چندین مکان استودیوی اکتیویژن در سراسر جهان ، این رهبر یک ارتباط دهنده و رهبر توسعه ماهر است که می تواند عناصر مهمی را که یک بازی تیرانداز موبایل در کلاس را تعریف می کند ، تعریف و برداشت کند ، به طور واضح دلیل مهم بودن این عناصر را بیان کند. معیارهای موفقیت آنها چیست و این عناصر را از طریق یک سازمان توسعه یافته توزیع کرده تا با بالاترین کیفیت محصول نرم افزاری را ارائه دهد. "" ارائه ویژگی های اساسی از کنسول Warzone و رایانه شخصی در بهترین نمونه سازی موبایل با پیشنهاد و تولید اضافات خاص تلفن همراه و تغییر در ویژگی ها ، فرمول Warzone را بهبود بخشید تا از بهترین کیفیت در کلاس موبایل برخوردار شوید که بازیکنان به عنوان نقطه اصلی خدمت آن را دوست دارند. برای وضوح و تصمیم گیری در مورد ویژگی های کاربر ، UX و کیفیت کلی با تیم رهبری Warzone Mobile تماس بگیرید.

اکثر لیست های شغلی بازی های منتشر نشده حتماً عنوان عنوان مورد نظر را پنهان می کنند ، اما به نظر می رسد اکتیویژن برای افشای وجود Warzone Mobile اهمیتی نمی داد. این تبلیغ نشان می دهد که در مراحل اولیه توسعه قرار دارد ، بنابراین انتظار ندارید به زودی WZM را بازی کنید.

در حال حاضر یک بازی موبایل Call of Duty وجود دارد ، از البته ، و یک دوره بسیار موفق. اکتبر گذشته در هفته اول اکران خود بیش از 100 میلیون بارگیری را به خود جلب کرد و اخیراً اکتیویژن گفت CoD: موفقیت موبایل توقیف تنها موبایل Diablo Immortal را توجیه می کند.

Call of Duty: Mobile counting a battle royale این گزینه در بین حالت های مختلف خود وجود دارد ، اما به احتمال زیاد اکتیویژن احساس می کند بازی خاص ژانر آن در Android / iOS اگر نه بهتر ، به همان اندازه عملکرد خوبی خواهد داشت.

Call of Duty: Warzone برای تلفن همراه توسط لیست شغلی اکتیویژن تأیید شده است
gaming/call-of-duty-warzone-برای-تلفن-همراه-توسط-لیست-شغلی.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com بخش فناوری خودران اینتل Mobileye در حال افزایش سرعت است ، که به تهدیدی واقعی برای تسلا تبدیل می شود
techbord.com اپل می تواند سرویس اشتراک پادکست را در سال 2021 راه اندازی کند
techbord.com مدیر عامل AMD Lisa Su در مورد مشکلات تأمین و آینده پردازنده ها بحث می کند
techbord.com اپل کار بر روی آیفون تاشو ، طراحی مجدد iMacs و Mac Pro های جدید را آغاز می کند
techbord.com مدیر عامل جدید اینتل: ما باید محصولات بهتری نسبت به
techbord.com این اشکال در ویندوز 10 فقط با باز کردن یک پوشه می تواند هارد دیسک شما را خراب کند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.