خبر

 • تک بورد - Call of Duty: Vanguard و Warzone امسال فناوری ضد تقلب در سطح هسته را دریافت خواهند کرد

  Call of Duty: Vanguard و Warzone امسال فناوری ضد تقلب در سطح هسته را دریافت خواهند کرد
  9 روز و 2 ساعت قبل

  آینده نگری: روشهای ضد تقلب مبتنی بر راننده در سطح هسته برای بازیکنان رایانه شخصی که به حریم شخصی احتیاج دارند ، دغدغه است ، اما با این حال ، محبوبیت آنها در طیف گسترده ای از عناوین جدید و موجود همچنان افزایش می یابد. Valorant یکی از بدنام ترین بازی هایی بود که شامل فناوری ضد تقلب در سطح هسته معروف به \\ "Vanguard \\" بود ، اما در حال حاضر ، Call of Duty: Warzone و Call of Duty: Vanguard (گیج کننده

  با این حال ، کلمه کلیدی در اینجا "مشابه " است. در حالی که این فناوری به هر حال بحث برانگیز خواهد بود ، زیرا دسترسی به سطح هسته همیشه می تواند یک خطر امنیتی ایجاد کند ، Activision \ \ "RICOCHET Anti-Cheat " همیشه مانند Valorant در ابتدا فعال نخواهد بود.

  در عوض ، هنگام بارگیری بازی Warzone یا Vanguard (این \ مشخص نیست که مسابقات تک نفره یا آفلاین حساب می شود) ، و سپس هنگام خروج از بازی های مربوطه مجدداً خود را خاموش می کند.

  عرضه RICOCHET "بخشی از تمرکز گسترده تری بر مبارزه با " بازی ناعادلانه "در به گفته Activision ، صحنه رقابتی بازی های آن است. سایر اجزای این استراتژی شامل "ابزارهای سمت سرور " جدید است که می تواند تجزیه و تحلیل را برای شناسایی کلاهبرداری (به هر معنا که باشد) ، "فرایند تحقیقات پیشرفته " در صورت مشکوک شدن به تقلب و نظارت بر امنیت حساب کاربری نظارت کند.

  https://techbord.com Call of Duty: Vanguard and Warzone فناوری ضد تقلب در سطح هسته را دریافت می کند year

  کل ابتکار RICOCHET Anti-Cheat با راه اندازی Call of Duty: Vanguard در 5 نوامبر 2021 وارد می شود. اجرای RICOCHET Warzone \ 's تاریخ دقیق انتشار ندارد هنوز ، اما Activision امیدوار است آن را "اواخر امسال " با به روز رسانی بازی در اقیانوس آرام اجرا کند.

  تعیین میزان تأثیر RICOCHET دشوار است. افراد فریبکار و توسعه دهندگان بازی همیشه در یک مسابقه تسلیحاتی بی پایان قفل خواهند شد. تا زمانی که گروه قبلی وجود دارد ، تقاضا برای نرم افزارهای پیچیده و اغلب پولی برای دور زدن قوانین بازی وجود خواهد داشت. در نتیجه ، توسعه دهندگان بازی همچنان در حال بازی با whack-a-mole خواهند بود. شاید در آینده یک طرف جلو بیفتد ، اما در حال حاضر ، نبرد ادامه دارد.

خبرهای دیگر از بازی