خبر

 • تک بورد - Call of Duty: Vanguard ممکن است از E3 به نفع اعلامیه بازی در Warzone بگذرد

  Call of Duty: Vanguard ممکن است از E3 به نفع اعلامیه بازی در Warzone بگذرد
  4 روز و 6 ساعت قبل

  برخورد فرهنگی: ندای وظیفه: اعلامیه پیشتاز ممکن است به طور کلی از E3 امسال بگذرد. همانطور که به نظر می رسد ، بازی بعدی Call of Duty به احتمال زیاد از طریق یک رویداد درون بازی در Call of Duty: Warzone ، همان مد Call of Duty: Black Ops Cold War معرفی خواهد شد.

  هنگامی که Black Ops Cold War سال گذشته منتشر شد ، Warzone هنوز یک بازی نسبتاً جدید بود. شاید به همین دلیل ، ادغام یک بازی در بازی دیگر طبق برنامه پیش نرفت. سلاح ها نیاز به تعادل مجدد داشتند و نقشه وردانسک تنها چند ماه پس از انتشار جنگ سرد منتشر شد ، اما سرانجام همه چیز برطرف شد.

  اکنون با ورود Vanguard در اواخر سال جاری ، اکتیویژن قصد دارد یکپارچه سازی مشابه را انجام دهد با Warzone. با استفاده از این ، بازی CoD رایگان برای تبدیل شدن به جنگ جهانی دوم ، آوردن نقشه ، وسایل نقلیه و سلاح های جدید.

  همانطور که Call of Duty به جنگ جهانی دوم برمی گردد ، همانطور که در این پیش نمایش نشان داده شده است ، رقیب اصلی Battlefield به آینده باز می گردد.

  https://techbord.com Call of Duty: Vanguard ممکن است از E3 به نفع اعلامیه بازی در Warzone بگذرد

  عنوان جدید Call of Duty که توسط Sledgehammer Games ساخته شده است از همان موتور Warzone استفاده خواهد کرد. مانند اکثر بازی های CoD ، Vanguard دارای یک کمپین تک نفره ، چند نفره و حالت های زامبی خواهد بود.

  این محیط شامل اروپا و منطقه اقیانوس آرام در طول جنگ جهانی دوم خواهد بود و داستان منشأ مدرن را بازگو می کند. نیروهای ویژه متحد. Vanguard قرار است اواخر امسال در ماه نوامبر برای رایانه های شخصی و کنسول ها عرضه شود.

خبرهای دیگر از بازی