techbord.com Call of Duty طی 12 ماه گذشته 3 میلیون دلار ثروتمندتر از شرکت اکتیویژن به دست آورد

هیچ رازی نیست که بازی های Call of Duty یک ماشین چاپ پول برای ناشر Activision Blizzard است و امسال نیز تفاوتی نداشته است. راه اندازی مجدد Modern Warfare و بازی Black Ops Cold War که به تازگی منتشر شده بود ، درآمد خالصی کمتر از 3 میلیارد دلار نداشت و سال 2020 را به یک سال رکورد جدید برای حق رای دادن محبوب تبدیل کرد.

طی شش ماه گذشته ، بسیاری از گیمرها نسبت به اندازه بزرگ نصب Call of Duty: Modern Warfare که به 188 گیگابایت گیگابایت رسیده و احتمالاً در سال 2021 بزرگتر می شوند ، ابراز تاسف می کنند. هنگامی که سیستم مورد نیاز Call of Duty: Black Ops War Cold War فاش شد ، 175 بایت برای راه اندازی و 250 گیگابایت بود اگر می خواستید ردیابی اشعه را انجام دهید ، اما خوشبختانه اکتیویژن به ترتیب زیر 100 و 125 گیگابایت تراشید. و اکنون می توانید قسمت هایی از بازی را که نمی خواهید بازی کنید به راحتی حذف کنید.

به نظر می رسد که تنها ویژگی فوق العاده حق رای دادن نیست ، همانطور که اضافه شده است فقط در 12 ماه گذشته 3 میلیارد دلار در بانک برای اکتیویژن. این رقم شامل فروش بازی ، معاملات درون بازی ، کالاها ، هزینه های مجوز و نشان دهنده درآمد خالص است.

باید بخوانید: 17 Years of Call of Duty ، یکی از تأثیرگذارترین و مداوم ترین امتیازات بازی های ویدیویی از همه زمان

اکتیویژن می گوید که 80 درصد رزرو از سال گذشته و 40 درصد فروش بازی سال به سال افزایش یافته است. به استثنای بازی موبایل ، این شرکت تخمین می زند که بیش از 200 میلیون نفر در 12 ماه گذشته این بازی را از طریق رایانه و رایانه انجام داده باشند. و 85 میلیون نفر در حال بازی Warzone ، حالت رایگان جنگ رویال هستند که در ماه مارس معرفی شد.

این شرکت این رشد را حداقل تا حدی به اکوسیستم مشترک حق رای دادن نسبت می دهد. مدل تجاری ، "و همچنین مقدار زیادی از محتوای پس از انتشار که بازیکنان را درگیر کرده است. معاون اجرایی و مدیر کل بایرون بید خاطرنشان کرد که Black Ops Cold War "فصل مهم بعدی Black Ops با یک کارزار شگفت انگیز ، یک تجربه کاملا جدید زامبی ها و البته چند نفره با اکتان بالا است. راه اندازی فقط آغاز است. ما بر ساخت یک خط لوله مداوم متمرکز هستند که شامل مقدار بسیار زیادی رایگان و محتوای رایگان پس از راه اندازی و رویدادهای مختلف است. "

16 دسامبر بیایید ، اکتیویژن فصل اول محتوای Warzone را برای Black Ops Cold منتشر می کند جنگ ، که شامل یک نقشه و حالت بازی جدید ، 30 سلاح جدید و یک تجربه جدید Gulag خواهد بود.

Call of Duty طی 12 ماه گذشته 3 میلیون دلار ثروتمندتر از شرکت اکتیویژن به دست آورد
gaming/call-of-duty-طی-12-ماه-گذشته-3-میلیون-دلار-ثروتمندتر-از.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com سایت Parler-like Gab هک شد ، 70 گیگابایت داده اکنون در اختیار یک گروه فعال است
techbord.com فراخوان نویسندگان: TechSpot نویسندگان کارمندان و متخصصان نحوه کار را استخدام می کند
techbord.com اپل رسماً تمام مکان های فروشگاه خود در ایالات متحده را بازگشایی کرده است
techbord.com خلاصه شایعات آیفون 13: بریدگی کوچکتر ، نمایشگر 120 هرتز ، باتری بزرگتر و موارد دیگر
techbord.com هکرها از آسیب پذیری موجود در iOS 11-14.3 برای جیلبریک آیفون ها استفاده می کنند
techbord.com Instagram Live Rooms به شما امکان می دهد چهار نفر همزمان پخش شوند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.