خبر

 • تک بورد - Call of Duty طی 12 ماه گذشته 3 میلیون دلار ثروتمندتر از شرکت اکتیویژن به دست آورد

  Call of Duty طی 12 ماه گذشته 3 میلیون دلار ثروتمندتر از شرکت اکتیویژن به دست آورد
  11 روز و 6 ساعت قبل

  هیچ رازی نیست که بازی های Call of Duty یک ماشین چاپ پول برای ناشر Activision Blizzard است و امسال نیز تفاوتی نداشته است. راه اندازی مجدد Modern Warfare و بازی Black Ops Cold War که به تازگی منتشر شده بود ، درآمد خالصی کمتر از 3 میلیارد دلار نداشت و سال 2020 را به یک سال رکورد جدید برای حق رای دادن محبوب تبدیل کرد.

  طی شش ماه گذشته ، بسیاری از گیمرها نسبت به اندازه بزرگ نصب Call of Duty: Modern Warfare که به 188 گیگابایت گیگابایت رسیده و احتمالاً در سال 2021 بزرگتر می شوند ، ابراز تاسف می کنند. هنگامی که سیستم مورد نیاز Call of Duty: Black Ops War Cold War فاش شد ، 175 بایت برای راه اندازی و 250 گیگابایت بود اگر می خواستید ردیابی اشعه را انجام دهید ، اما خوشبختانه اکتیویژن به ترتیب زیر 100 و 125 گیگابایت تراشید. و اکنون می توانید قسمت هایی از بازی را که نمی خواهید بازی کنید به راحتی حذف کنید.

  به نظر می رسد که تنها ویژگی فوق العاده حق رای دادن نیست ، همانطور که اضافه شده است فقط در 12 ماه گذشته 3 میلیارد دلار در بانک برای اکتیویژن. این رقم شامل فروش بازی ، معاملات درون بازی ، کالاها ، هزینه های مجوز و نشان دهنده درآمد خالص است.

  باید بخوانید: 17 Years of Call of Duty ، یکی از تأثیرگذارترین و مداوم ترین امتیازات بازی های ویدیویی از همه زمان

  اکتیویژن می گوید که 80 درصد رزرو از سال گذشته و 40 درصد فروش بازی سال به سال افزایش یافته است. به استثنای بازی موبایل ، این شرکت تخمین می زند که بیش از 200 میلیون نفر در 12 ماه گذشته این بازی را از طریق رایانه و رایانه انجام داده باشند. و 85 میلیون نفر در حال بازی Warzone ، حالت رایگان جنگ رویال هستند که در ماه مارس معرفی شد.

  این شرکت این رشد را حداقل تا حدی به اکوسیستم مشترک حق رای دادن نسبت می دهد. مدل تجاری ، "و همچنین مقدار زیادی از محتوای پس از انتشار که بازیکنان را درگیر کرده است. معاون اجرایی و مدیر کل بایرون بید خاطرنشان کرد که Black Ops Cold War "فصل مهم بعدی Black Ops با یک کارزار شگفت انگیز ، یک تجربه کاملا جدید زامبی ها و البته چند نفره با اکتان بالا است. راه اندازی فقط آغاز است. ما بر ساخت یک خط لوله مداوم متمرکز هستند که شامل مقدار بسیار زیادی رایگان و محتوای رایگان پس از راه اندازی و رویدادهای مختلف است. "

  16 دسامبر بیایید ، اکتیویژن فصل اول محتوای Warzone را برای Black Ops Cold منتشر می کند جنگ ، که شامل یک نقشه و حالت بازی جدید ، 30 سلاح جدید و یک تجربه جدید Gulag خواهد بود.

خبرهای دیگر از بازی