techbord.com Bud Light  's BL6 یک مینی کامپیوتر است که شبیه یک بسته شش تایی است که در واقع بازی می کند

نظر ویراستار: تیم بازاریابی Bud Light با تهیه یک محصول هوشمندانه ، سرمایه ای را برای امور خیریه جمع آوری کرده است - یک نسخه محدود "کنسول بازی" که می تواند برای کلکسیونرهای یادگاری و همچنین علاقه مندان به بازی های ویدیویی جذاب باشد. این تازه کننده است که می بینید همه چیز در این زمان پرتنش بیش از حد جدی خود را جدی نمی گیرد.

مایکروسافت و سونی ممکن است تازه ترین سلاح های خود را در جنگ کنسول در دست اجرا داشته باشند اما یک شرکت دیگر قبلاً پیروزی زودهنگام را اعلام کرده است.

Bud Light (مارک آبجو که توسط Anheuser-Busch اداره می شود ، بزرگترین شرکت تولید آب میوه در ایالات متحده) BL6 را اعلام کرده است ، یک سیستم بازی قابل حمل به شکل شش بسته آبجو. یا همانطور که شرکت آن را صدا می کند ، ½ koozie ، ½ کنسول ، ½ پروژکتور.

زیر کاپوت یک کامپیوتر ویندوز 10 با ایمان است که از پردازنده مرکزی Intel Core i7-1065G7 همراه با 16 گیگابایت RAM برخوردار است. Bud Light یک پروژکتور Asus ZenBeam 720p را در ساخت ادغام کرده و حتی اسلات هایی نیز برای نگهداری این دو کنترل کننده بازی در نظر گرفته شده است. دو نقطه دیگر به عنوان نوشیدنی koozies با استفاده از پلت گرما استفاده می کنند تا نوشیدنی شما را سرد نگه دارد.

به عنوان "شش بسته" ، انتظار چیزی کمتر از شش بازی از قبل نصب شده ندارید و این دقیقاً همان چیزی است که شما گرفتن. Tekken 7 ، Soulcalibur VI ، RBI 20 Baseball و Broforce آماده بازی هستند ، و BL6 منحصر به فرد Six Puck و Flashlight Freeze Tag.

Bud Light برای حراج تعداد محدودی از سیستم ها با ShopBeerGear.com همکاری می کند برای خیریه. تمام عواید جمع شده برای حمایت از بنیاد آموزشی انجمن ملی رستوران تغییر می کند در برنامه منو است.

Bud Light 's BL6 یک مینی کامپیوتر است که شبیه یک بسته شش تایی است که در واقع بازی می کند
gaming/bud-light-s-bl6-یک-مینی-کامپیوتر-است-که-شبیه-یک-بسته-شش.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com Netflix در سطح جهانی از 200 میلیون مشترک پرداخت شده پیشی گرفته است
techbord.com کمیسیون اروپا برای بازیهای بخار
techbord.com قطب شمال جانشین خمیر حرارتی مشهور MX-4 خود را راه اندازی می کند
techbord.com ال جی در حال بررسی ترک تجارت تلفن های هوشمند است
techbord.com Chrome 88 با ویژگی های امنیتی بهتر رمز عبور ، جستجوی برگه و موارد دیگر وارد بازار می شود
techbord.com باتری New StoreDot نوید وسایل نقلیه الکتریکی را می دهد که می توانند در عرض پنج دقیقه به طور کامل شارژ شوند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.