techbord.com Breath of the wild-like freemium hit

بدون شک Nintendo 'The Legend of Zelda: Breath of the Wild یک بازی استاندارد طلا در ژانر دنیای باز است: گرافیک زیبا ، تعامل جهانی بی سابقه و گیم پلی فرم رایگان آن جوایز زیادی را برای آن به ارمغان آورده است. به تازگی ، استودیوی چینی miHoYo تصمیم گرفته است تجربه خود را در قالب "Genshin Impact " ، یک بازی RPG تک نفره BOTW مانند BOTW فوق العاده محبوب که چند هفته پیش در رایانه های شخصی ، PS4 و دستگاه

یک کلون BOTW تصادفی و دور هم جمع شده در شرایط عادی شایسته توجه زیادی نخواهد بود. با این حال ، سود ناخالص 245 میلیون دلاری Genshin - فقط در دستگاه های تلفن همراه - اثبات می کند که چیزی بیش از این وجود دارد. در واقع ، بازی freemium یکی از بزرگترین ماههای پرتاب در تاریخ بازی های موبایل را داشته است ، تنها غول هایی مانند Pokemon Go از آن پیشی گرفته اند.

بنابراین ، سس مخفی چیست که اجازه شکوفایی بازی را داده است چیست؟ برای مبتدیان ، برخلاف BOTW ، Genshin Impact کاملاً رایگان است و همانطور که لحظه ای قبل گفتیم ، تقریباً در هر پلتفرمی که فکرش را بکنید در دسترس است (برای Xbox One - فعلاً ممنوع است).

< این تنها کافی است تا افراد زیادی را مجذوب خود کند تا به آن ضربه بزنند ، مخصوصاً اگر به سوئیچ نینتندو (و بنابراین Breath of the Wild) دسترسی نداشته باشند.

< img src = "https://techbord.com/picsbody/2010/962-1.jpg " alt = "https://techbord.com نفس موفق ترین فیلم وحشی " Genshin Impact "در ماه اول 245 میلیون دلار از طریق تلفن همراه به دست آورد " >

با این حال ، Genshin همچنین از طریق گیم پلی خود طرفداران جدیدی را به خود جذب کرده است. مانند BOTW ، خود را در حال کوهنوردی ، سر خوردن و دویدن در دنیای عظیم سایه بان سلول می بینید ، اما این کار را با مهمانی چهار قهرمان انجام می دهید. هر بار فقط می توانید یکی از آنها را کنترل کنید ، اما می توانید فوراً با لمس یک دکمه بین آنها جابجا شوید.

این مهم است زیرا هر شخصیت دارای توانایی های خاص (بیشتر) منحصر به فرد خود است و این توانایی ها می توانند با یکدیگر تعامل داشته باشند. به عنوان مثال ، شما ممکن است با یک جنگنده آب جادوگر به درگیری بپردازید تا دشمنان خود را خفه کنید و سپس به سرعت به یک جادوگر رعد و برق بروید تا در برخی از حملات شوک ترکیب شود. آتش سوزی کنید و سپس به یک شخصیت مبتنی بر باد بروید تا گردباد را از میان شعله های آتش شروع کند. گردباد سپس آتش می گیرد و دشمنانی را که موفق به خوردن آنها می شود ، می سوزاند.

Breath of the wild-like freemium hit "Genshin Impact " در ماه اول 245 میلیون دلار از طریق تلفن همراه کسب کرد
gaming/breath-of-the-wild-like-freemium-hit-genshin-impact-در-ماه.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com Galaxy S21 و Z Fold سامسونگ می توانند از S Pen پشتیبانی کنند ، در سال 2021 هیچ Galaxy Note جدیدی وجود ندارد
techbord.com برخی از کنسول های PS5 نسبت به بقیه بلندتر هستند زیرا از فن های مختلفی استفاده می کنند
techbord.com رصدخانه نمادی Arecibo پس از خرابی کابل و سازه خرد می شود
techbord.com Wyze از ساعت هوشمند 20 دلاری با صفحه نمایش رنگی ، ردیابی تناسب اندام خبر داد
techbord.com Flight Simulator 2020 مایکروسافت پشتیبانی SteamVR را در این ماه دریافت می کند
techbord.com
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.