خبر

 • تک بورد - Borderlands 3 و Marvel 'Avengers به ​​PlayStation Now می روند

  Borderlands 3 و Marvel 'Avengers به ​​PlayStation Now می روند
  21 روز و 5 ساعت قبل

  چیزی که باید منتظر آن بود: Borderlands 3 ، The Dark Dark و Marvel 's Avengers به ​​سمت سرویس پخش بازی سونی حرکت می کنند. PlayStation Now ممکن است هیاهوی Xbox Game Pass را نداشته باشد اما این حداقل به بازیکنان امکان می دهد بازی هایی را که ممکن است در غیر این صورت بازی نکرده باشند (یا نمی خواستند بازی کنند) را امتحان کنند.

  اکنون پلی استیشن ، سرویس پخش جریانی ابر به ظاهر فراموش شده ، سه بازی جدید دریافت می کند. Borderlands 3 ، Avengers's Marvel و The Dark Dark در تاریخ 6 آوریل به خدمت می آیند اگرچه Avengers PS 5 را در 5 جولای ترک می کند در حالی که Borderlands 3 در 29 سپتامبر ترک خواهد شد.

  مارول انتقام جویان با انتقادات مختلف با بسیاری از عناصر سرویس زنده بازی روبرو شد. با این حال ، دیگران در مورد مبارزات داستانی مثبت بودند و شخصیت اصلی آن کمالا خان (معروف به خانم مارول) به طرز شگفت انگیزی دوست داشتنی بود. اضافه شدن PlayStation Now به بازیکنان این امکان را می دهد تا بدون نیاز به قیمت تمام شده برای بازی ، از جمله محتوای تازه اضافه شده ، بازی را امتحان کنند.

  Borderlands 3 ، با بازبینی نسبتاً مثبتی روبرو شد. در واقع این یک Borderlands 2 بهتر بود که در حال حاضر در جهان "تیراندازان غارتگر" معیار بود.

  The Dark Dark یک بازی زنده ماندن همه جانبه است که ممکن است گیمرهایی را که هنوز نام آن را نشنیده اند متعجب کند . تقریباً سه سال در Steam Early Access بود تا سرانجام در رایانه های شخصی و کنسول ها راه اندازی شود.

  https://techbord. com Borderlands 3 و Marvel's's Avengers به ​​پلی استیشن اکنون می روند

  Xbox Game Pass ثابت کرده است که یکی از بهترین دلایل انتخاب سری S / X با انتخاب گسترده ای از بازی ها است. ، از جمله انحصاری های روز اول. PlayStation Now ، اگرچه با بیش از 800 بازی PS2 ، PS3 و PS4 دارای یک کتابخانه مناسب برای خود است ، اما به نظر نمی رسد که همان موارد مشابه Game Pass را انتخاب کرده باشد. بخشی از این ممکن است فقط پخش جریانی آن باشد (به استثنای بازی های PS4 در کنسول PS4). Xbox Game Pass Ultimate به بازیکنان این امکان را می دهد که در کنسول / رایانه شخصی یا از طریق پخش مستقیم روی دستگاه تلفن همراه بازی کنند.

  مشخص نیست که آیا سونی هرگز اشتراک PlayStation Now را در PlayStation Plus راه اندازی می کند اگرچه ممکن است فعلی را مجبور کند مشترکان PS Plus می توانند سرویس پخش جریانی را امتحان کنند. حتی بهتر ، شما در واقع به کنسول PlayStation برای استفاده از آن احتیاج ندارید زیرا مشتری Windows وجود دارد (با عرض پوزش از اپل وفادار).

  اگر قبلاً در PlayStation Now مشترک نشده اید ، سونی به شما کمک می کند یک آزمایش هفت روزه رایگان برای دارندگان PS4 و PS5 برگزار کنید. این حداقل به شما امکان می دهد آن را امتحان کنید و شاید چند عنوان قدیمی را که از دست داده اید بازی کنید.

خبرهای دیگر از بازی