Bloodstained: Ritual of the Night به اندروید و iOS می آید

چه اتفاقی افتاده؟ جانشین معنوی Castlevania Bloodstained: Ritual of the Night به دستگاه های تلفن همراه می آید. توسعه دهنده ArtPlay روز دوشنبه اخبار را به اشتراک گذاشت و تأیید کرد که بازی به سبک Metroidvania در حال توسعه مشترک برای Android و iOS با کمک شرکت فناوری اینترنت NetEase چینی است.

ArtPlay گفت که درگاه های تلفن همراه از نظر اکشن ، گیم پلی و محتوای پسرعموهای کنسول خود بدون هیچ گونه مصالحه ای از نظر کیفیت بصری یا وفاداری به گیم پلی به نمایش در می آیند.

این بدان معنی نیست که با این حال یک کلون دقیق است. نسخه تلفن همراه در حال دریافت آیکون های خرد شده و همچنین سلاح ها و ترکیباتی است که برای بازی موبایل "سازگار شده" است. این پورت همچنین با تمام DLC های کنسول از پیش نصب شده ، نسخه نهایی بازی است.

ArtPlay تاریخ شروع را ارائه نداد اما نسخه موبایل را به عنوان "عنوان برتر" توصیف کرد ، به احتمال زیاد یعنی بازی آزاد نخواهد بود.

Bloodstained خلق کوجی ایگارشی ، کارمند سابق کونامی است که در سال 2014 شرکت را ترک کرد. او در اواسط سال 2015 به Kickstarter متوسل شد و موفق به بزرگ کردن شد بیش از 5.5 میلیون دلار برای پروژه. حداقل پس از یک تأخیر ، بازی سرانجام در اکثر سیستم عامل های بزرگ در تاریخ 18 ژوئن 2019 آغاز به کار کرد. یک هفته بعد ، آن را روی نینتندو سوییچ افتاد اما محبوبیت آن در این سیستم عامل تقریباً محبوب نبود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *