خبر

 • تک بورد - BlizzCon 2021 لغو می شود ، BlizzConline اوایل سال آینده بازگشت

  BlizzCon 2021 لغو می شود ، BlizzConline اوایل سال آینده بازگشت
  29 روز و 22 ساعت قبل

  BlizzCon 2021 ، که در ابتدا در ماه نوامبر برنامه ریزی شده بود ، به دلیل نگرانی در مورد بهداشت عمومی ، و همچنین عوارض لجستیکی ، ناشی از همه گیری Covid-19 لغو شده است. کنوانسیون در عوض تا آغاز سال 2022 به تأخیر می افتد و جای آن را رویدادهای آنلاین جهانی مشابه BlizzConline می دهد که در اوایل سال جاری برگزار شد.

  تولید کننده اجرایی Blizzard از BlizzCon ، سارالین اسمیت بیانیه ای منتشر کرد تا تأیید کند کنفرانس برتر شرکت لغو شده است ، در عوض سازمان دهندگان در حال برنامه ریزی یک رویداد جهانی مطابق با موارد اخیر هستند BlizzConline که در فوریه گذشته برگزار شد.

  در این بیانیه ، اسمیت به راهنماهای همیشه در حال تغییر کالیفرنیا در مورد اجتماعات حضوری به عنوان یکی از دلایل سقوط Blizzcon به رویدادهای آنلاین اشاره می کند ، افراد برای دومین سال متوالی جمع می شوند. حتی اگر پیش از ماه نوامبر ، زمانی که کنوانسیون برای اولین بار برنامه ریزی شده بود ، دستورالعمل ها کاملاً کنار گذاشته می شدند ، اسمیت ادعا می کند که عدم اطمینان در اوایل سال 2021 ، برگزارکنندگان BlizzCon را با زمان بسیار کمی روبرو کرده است و "از نقطه ای که ما می خواهیم عبور کند" قادر به توسعه نوع رویدادی است که می خواهیم در ماه نوامبر برای شما ایجاد کنیم. "

  HartiganCosplay را به خاطر برنده شدن در نمایش در مسابقه Cosplay #BlizzConline به شما تبریک می گوییم! pic.twitter.com/prrF4XjDHM

  - World of Warcraft (Warcraft) 20 فوریه 2021

  با نگاهی به اولین کنفرانس آنلاین Blizzard در اوایل سال جاری ، به نظر می رسد که قالب جدید متوقف نشده است طرفداران سخت از شرکت در فرم کامل.

  هشتگ BlizzConline در توییتر پر از همه چیزهایی است که BlizzCon حضوری را بسیار هیجان انگیز می کند. کوههای کاسپلی با کیفیت بالا برای مسابقه آنلاین که توسط Blizzard برگزار شد ، پیروز شدند و هیچ گونه هیاهوی هیجان انگیزی برای بازی های ارائه شده در این رویداد وجود ندارد.

  در آخرین حضور BlizzCon در سال 2019 ، بلیط ها با قیمت 229 دلار در دسترس بودند ، با گزینه "Portal Pass " که امکان دسترسی به رویدادهای اضافی را با 550 $ دارد. اولین BlizzConline یک رویداد رایگان بود. این احتمال وجود دارد که برای نسخه 2022 باقی بماند ، گرچه هنوز تایید نشده است.

خبرهای دیگر از بازی