techbord.com Blizzcon 2021 فقط برای همه آنلاین و رایگان خواهد بود

برنامه های Blizzard برای رویداد سالانه Blizzcon در سال جاری از آنجا که همه گیری Covid-19 راه خود را به سراسر جهان باز کرد ، از برنامه خارج شد. این شرکت مجبور شد این رویداد را به طور کامل برای سال 2020 لغو کند ، که احتمالاً ضربه بزرگی به کمپین تبلیغاتی آن برای برخی از پروژه های آینده خود بود.

فارغ از اینکه دنیا شروع به بازیابی از Covid-19 کرده است ، Blizzard نیز چنین است و سرانجام آماده است که با قالب آنلاین جدید Blizzcon در اوایل سال 2021 جلو برود. این رویداد "Blizzconline" نامیده خواهد شد. ، "که کمی نامعقول است ، اما تصور می کنیم این منطقی باشد.

برای کسانی که به طور معمول برای جشن های Blizzcon در خانه می مانند ، چیز زیادی در اینجا تغییر نخواهد کرد. مانند قبل ، شما می توانید از طریق سرویس گیرنده Battle.net به صورت زنده به رویداد دسترسی داشته باشید ، بنابراین می توانید در مورد آخرین اعلامیه ها ، Q & As برنامه و سایر موارد به روز باشید.

با این حال ، تفاوت اصلی در اینجا این است که Blizzconline 2021 کاملاً رایگان خواهد بود. پیش از این ، میهمانان خانه برای دسترسی به تجربه "کامل" Blizzcon نیاز به خرید "بلیط مجازی" داشتند ، اما به نظر می رسد امسال بلیزارد کمی سخاوتمندانه تر است. نه اینکه ما شکایت کنیم ، توجه داشته باشید.

وقتی Blizzconline شروع می شود ، بازیکنان احتمالاً انتظار دارند چندین اعلامیه داشته باشند. خصوصاً از آنجا که بلیزارد در مورد چندین پروژه آینده خود نسبتاً ساکت بوده است.

Blizzcon 2021 فقط برای همه آنلاین و رایگان خواهد بود
gaming/blizzcon-2021-فقط-برای-همه-آنلاین-و-رایگان-خواهد.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com بهترین روترهای Wi-Fi 2020
techbord.com چگونه منوی زمینه Windows 10 را سفارشی کنیم
techbord.com Ryzen 7 5800U AMD در Geekbench نشان داده می شود ، در مقابل تلفن همراه Zen 2 امیدوار کننده به نظر می رسد
techbord.com پوشه
techbord.com زیراکس PARC فیس بوک ، توییتر و اسنپ را به نقض چندین حق ثبت اختراع خود متهم می کند
techbord.com در اینجا کشورهایی با بیشترین و کم هزینه ترین اینترنت وجود دارد
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.