techbord.com Blizzard: World of Warcraft  's Shadowlands گسترش

با وجود آنچه برخی از مخالفان آن باور شما را دارند ، بلیزارد با دوام MMO World of Warcraft زنده و سالم است. در واقع ، "Shadowlands" ، WoW با شروع آخرین توسعه ، هم از نظر فروش و هم از نظر تعداد بازیکنان پایدار ، عملکرد بهتری نسبت به بیش از یک دهه گذشته دارد.

Shadowlands ، غافل از این ، اولین گسترش در تاریخ WoW است که بازیکنان را به زندگی پس از مرگ Azeroth (جهان WoW در حال تنظیم است) می برد. در گسترش ، بازیکنان با قهرمانان افتاده قدیمی دیدار می کنند و می توانند خود را با یکی از چهار گروه Shadowlands ، معروف به "میثاق ها " تراز کنند

این میثاق ها برای حفظ تعادل در زندگی پس از مرگ ، و هر یک از آنها عقاید و اهداف خاص خود را دارند. در اینجا قیریایی های شریف (اما به روش خاص خود) قیریان باستون مقدس ، نکرولوردهای جنگ طلب Maldraxxus ، دویدهای دوستدار طبیعت آردنوالد و اشراف خون آشام Revendreth وجود دارند.

https://techbord.com Blizzard: World of Warcraft  'Shadowlands گسترش

خواه تنظیمات منحصر به فرد Shadowlands باشد ، یا به سادگی تغییرات گیم پلی زیادی که در WoW ایجاد کرده است ، بازیکنان در حال افزایش تعداد گروه ها هستند. از روز اول دسترسی ، Shadowlands موفق به فروش بیش از 3.7 میلیون نسخه شد.

Blizzard می گوید این نقطه عطف باعث شده است که Shadowlands به "سریعترین بازی رایانه ای در سراسر صنعت در سراسر صنعت ، "حداقل تا آنجا که فروش روز اول انجام می شود. ما مطمئن نیستیم که گسترش باید به عنوان یک بازی واجد شرایط باشد یا خیر ، اما با حداقل قیمت 40 دلار و دهها (اگر صدها نباشد) محتوای قابل پخش ما ، تصور می کنیم که به اندازه کافی نزدیک باشد.

برخی دیگر از معیارهای قابل توجه WoW که امروز توسط Blizzard منتشر شده است ، شامل دستیابی و تداوم بازی به "بیشترین تعداد بازیکن با اشتراک ماهانه یا بلند مدت" نسبت به مدت مشابه در هر دهه دیگر است. / p>

https://techbord.com Blizzard: گسترش Shadowlands World of Warcraft

بلیزارد همچنین می گوید بازیکنان امسال بیش از هر سال دیگر در مدت زمان مشابه در WoW وقت گذرانده اند. این هنوز چشمگیر است ، اما انتظار می رود - همه گیری Covid-19 احتمالاً افراد بیشتری را نسبت به هر سال قبل به خانه ماندن در سال 2020 ترغیب کرده است.

اگر می خواهید Shadowlands را بیرون ببرید. برای چرخش خود ، از طریق مشتری Battle.net Blizzard برای خرید در دسترس است. نسخه Base 40 دلار است ، اما نسخه های Heroic و Epic نیز به ترتیب 60 و 80 دلار وجود دارد - این محصولات با برخی از لوازم آرایشی اضافی و افزایش حداکثر XP برای یک شخصیت مورد نظر شما ارائه می شود.

اگر این اولین بار است که WoW را بازی می کند ، همچنین توجه داشته باشید که برای دسترسی به جدیدترین مطالب که 15 دلار در ماه برای شما در نظر دارد ، باید زمان بازی را جداگانه خریداری کنید.

Blizzard: World of Warcraft 's Shadowlands گسترش "سریعترین بازی رایانه ای در تمام دورانها " است
gaming/blizzard-world-of-warcraft-s-shadowlands-گسترش-سریعترین.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com تسلا در حال استخدام نیروهای پشتیبانی اختصاصی برای رسیدگی به توییت های عصبانی است که به Elon Musk پرداخته شده است
techbord.com 870 Evo سامسونگ پتانسیل SSD های SATA را به حداکثر می رساند
techbord.com VLC برای macOS با پشتیبانی بومی M1 به روز شد
techbord.com فروش Logitech در سه ماهه اخیر 85 درصد رشد کرده است
techbord.com کوالکام اسنپدراگون 870 ، نسخه سریعتر از پرچمدار سال گذشته را معرفی می کند
techbord.com از هر پنج شرکت یک نفر اعتراف می کند که بدون اطلاع آنها از کارگران از راه دور جاسوسی کرده است
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.