خبر

 • تک بورد - Blizzard پشتیبانی مانیتور فوق عریض را از Diablo 2 حذف کرد زیرا بازی را خراب کرد

  Blizzard پشتیبانی مانیتور فوق عریض را از Diablo 2 حذف کرد زیرا بازی را خراب کرد
  9 روز و 14 ساعت قبل

  21 سال از اولین ورود Diablo 2 می گذرد ، و آنهایی از ما که آنقدر بزرگ شده ایم که نمی توانیم اولین بار آن را بازی کنیم ، می توانیم منتظر نسخه بازسازی شده آن در 24 سپتامبر باشیم. از سخت افزار مدرن استفاده می کند ، اما یکی از کارهایی که می تواند انجام دهد این است که روی مانیتورهای فوق عریض کار می کند. به گفته بلیزارد ، پشتیبانی واقعی 21: 9 بازی را خراب می کند.

  آلفا فنی Diablo 2 از 21: 9 پشتیبانی می کرد ، اما بتا این حداکثر عرض را به 19: 9 کاهش داد. بلیزارد می نویسد که مشکلات در دوران قبلی آشکار شد. "به عنوان مثال ، هوش مصنوعی قادر به درک بازیکن و ایجاد حملات نبود. علاوه بر این ، بازیکنان با مانیتور 21: 9 توانستند هیولا های بیشتری را در محدوده ای فراتر از قصد بازی اصلی به نبرد بکشند ، " این شرکت توضیح می دهد.

  "در سناریویی که بازیکنان (برای مثال: بازی در کلاس های مختلف) به هیولاها حمله می کردند ، بازیکنان با مانیتور 21: 9 می توانستند با آن فضای اضافی صفحه نمایش به دشمنان ضربه بزنند ، اما هیولا نمی کشید یا واکنش نشان دهند ، اما هنوز هم می توان شکست داد. در نهایت ، AI ثبت نمی کند که از فاصله دیگری که مانیتور 21: 9 ارائه می دهد ضربه وارد شود. " در یک صفحه فوق عریض 21: 9 یا فوق عریض 32: 9 مانند Odyssey Neo G9 سامسونگ ، نوارهای سیاه را در دو طرف مانیتور خود مشاهده خواهید کرد. بلیزارد افزود: "ما به تماشای این بحث ها ادامه می دهیم و راه حل های احتمالی را بررسی می کنیم که نحوه بازی را تغییر نمی دهد."

  یکی دیگر از ویژگی های حذف شده توسط بلیزارد ، یکی از ویژگی های موجود اصلی و آلفا فنی ، پشتیبانی TCP / IP است. در مقایسه با استفاده از سرورهای استودیو ، در نسخه 2000 امکان اتصال همتا به همتا در نسخه 2000 وجود داشت ، اما Blizzard "فهمید که این قابلیت باعث ایجاد مشکلات قابل توجه امنیتی در بازی ما می شود. "

  < p> "ما " آگاه هستیم که حذف این ویژگی مانع بزرگی برای تعدیل کنندگان چند نفره با استعداد در جامعه ما ایجاد می کند. با این حال ، اولویت ما این است که اکوسیستم این بازی را تا حد ممکن برای همه بازیکنان خود ایمن نگه داریم. "

  Blizzard تأکید می کند که اشکال مودینگ چند نفره همچنان در دسترس خواهد بود ، از جمله توانایی تغییر پرونده های خاص. شما همچنان قادر خواهید بود ارزش مهارت ها ، موارد و موارد دیگر را تنظیم کنید.

  Diablo 2: Resurrected اولین نسخه اصلی از Blizzard پس از پرونده آزار و اذیت جنسی و تبعیض جنسیتی علیه والد Activision Blizzard است که منجر شد چندین کارمند ، از جمله رئیس جمهور J. Allen Brack ، شرکت را ترک کردند. اخیراً شنیده ایم که اسپاین آف تلفن همراه Diablo Immortal تا نیمه اول سال 2022 به تعویق افتاده است ، در حالی که انتظار نمی رود Diablo 4 تا سال آینده در اولین زمان فرود بیاید.

خبرهای دیگر از بازی