خبر

 • تک بورد - Blizzard نام McCree Overwatch را در میان دادخواهی آزار جنسی تغییر می دهد ، نام شخصیت ها را به نام کارکنان متوقف می کند

  Blizzard نام McCree Overwatch را در میان دادخواهی آزار جنسی تغییر می دهد ، نام شخصیت ها را به نام کارکنان متوقف می کند
  26 روز و 12 ساعت قبل

  نامگذاری نام شرکت های بازی های ویدئویی به نام کارکنان آنها غیر معمول نیست ، اما چه اتفاقی می افتد زمانی که افراد مورد نظر از دست افتاده اند؟ این وضعیتی است که بلیزارد با Overwatch gunslinger McCree ، به نام جسی مک کری ، یکی از چندین کارمند اخراج شده به دلیل آزار و اذیت جنسی و پرونده تبعیض علیه این شرکت اخراج شده است. در حال حاضر ، بلیزارد اعلام کرده است که نام شخصیت را تغییر می دهد و دیگر از اسامی

  Blizzard با نامگذاری شخصیت محبوب Overwatch به نام Jesse McCree ، به جاودانه شدن طراح سطح اول Diablo 4 کمک کرد ، تصمیمی که پس از فاش شدن کوتاکو در چت های گروهی "Cosby Suite " پشیمان شد. به این امر باعث شد برخی از بازیگران لیگ Overwatch از استفاده از این نام خودداری کنند و در عوض از وی بعنوان "کابوی " در طول مسابقات یاد می کنند. همچنین از طرفداران و بازیکنان برای تغییر نام شخصیت ها درخواست شده است.

  بلیزارد به این مشکل اذعان کرده و نام مک کری را تغییر خواهد داد. "ما جهان Overwatch را بر اساس این ایده بنا کردیم که فراگیری ، حقوق صاحبان سهام و امید بلوک های سازنده آینده ای بهتر هستند " ، این شرکت در بیانیه ای گفت. "آنها در بازی و تیم Overwatch مرکزی هستند. "

  پیامی از تیم Overwatch. pic.twitter.com/2W3AV7Pv6X

  - Overwatch (PlayOverwatch) 26 آگوست 2021

  "همانطور که ما در حال بحث در مورد چگونگی رعایت بهترین ارزش ها هستیم و تعهد خود را برای ایجاد دنیای بازی نشان می دهیم آنها را منعکس می کند ، ما معتقدیم که لازم است نام قهرمانی که در حال حاضر با نام مک کری شناخته می شود را به چیزی تغییر دهیم که نشان دهنده چیزی باشد که Overwatch نشان می دهد. "

  Blizzard نام جدید را فاش نکرد ، اما می دانیم که از یکی دیگر از کارکنان گرفته نمی شود. این شرکت همچنین گفت: "شخصیت های درون بازی دیگر به نام کارمندان واقعی نامگذاری نخواهند شد و ما در مورد افزودن مراجع در دنیای واقعی در محتوای آینده Overwatch بیشتر متفکر و باهوش خواهیم بود. "

  چندین مورد وجود دارد از نام مک کری در World of Warcraft ، از جمله اسکارلت لرد جسریا مک کری ، جساپ مک کری و مارشال مک کری. انتظار می رود آنها نیز حذف شوند. Blizzard قبلاً اشاره های WoW را به الکس افراسیابی ، که همچنین بخشی از "BlizzCon Cosby Crew " بود ، جایگزین کرد.

  بلیزارد اخیراً قول داده است که دیگر هیچگونه پوستی بر اساس MVP های Overwatch League به دنبال اتهامات تجاوز جنسی علیه حرفه ای ایجاد نخواهد کرد. بازیکن Jay "Sinatraa " برنده شد.

  در اوایل این ماه ، گزارش شد که جسی مک کری ، به همراه لوئیس باریگا ، کارگردان Diablo IV و Jonathan LeCraft طراح World of Warcraft ، از Blizzard اخراج شده اند. این دادخواست همچنین رئیس سابق شرکت J. Allen Brack و رئیس سابق HR Jesse Meschuk را کنار گذاشته است.

  این هفته وزارت کار و مسکن عادلانه کالیفرنیا (DFEH) Activision Blizzard را متهم کرد که "مخفی کردن و سرکوب شواهد " و خرد کردن اسناد حیاتی مربوط به دعوی.

خبرهای دیگر از بازی