خبر

 • تک بورد - Blizzard نام کابوی Overwatch را به نام طراح اخراج شده تغییر خواهد داد

  Blizzard نام کابوی Overwatch را به نام طراح اخراج شده تغییر خواهد داد
  27 روز و 4 ساعت قبل

  اعلام تغییر نام یک روز پس از اتهام جدید در دعوی کالیفرنیا می آید.
  گاوچران Overwatch نام جدیدی پیدا می کند.

  این آخرین تلاش Blizzard برای نجات تصویر آن است. این استودیو با شکایتی از سوی ایالت کالیفرنیا در ماه ژوئیه به دلیل ادعای کارکنان مبنی بر تبعیض جنسی و آزار و اذیت رسیدگی می کند و دفاع عمومی اخیر آن مورد انتقاد قرار نگرفته است. همنام این گاوچران ، جسی مک کری ، طراح اصلی سابق دیابلو 4 بود که پس از اینکه تصاویر او را در "سوئیت کازبی" نشان داد ، اخراج شد ، جایی که کارکنان زن گزارش کردند که مورد آزار و اذیت قرار گرفته اند. این اعلامیه یک روز پس از آن صورت می گیرد که گلدن استیت این شرکت را در شکایت اصلاح شده متهم به خردکردن اسناد منابع انسانی کرده است.

  مک کری گاوچران فردی مستقل در استخدام افسانه های Overwatch است. در بازی ، یک تعامل به شوخی باعث می شود نام مک کری جوئل باشد ، اما این رسماً جسی بود.

  بیانیه بلیزارد به طور کامل. بیانیه بزرگنمایی/Blizzard را به طور کامل تغییر دهید. Blizzard

  تغییر بی اهمیت نیست ، باعث تأخیر در محتوای داستان جدیدی می شود که قبلاً برای ماه سپتامبر برنامه ریزی شده بود. در بیانیه خود ، بلیزارد تاریخ مبهمی را در اواخر امسال برای این توسعه تعیین کرد. در عین حال ، بازیکنان Overwatch ماه آینده نقشه جدیدی از FFA دریافت خواهند کرد. علاوه بر این ، هیچ شخصیتی نام کارمندان را در آینده نخواهد داشت. در پست توئیتری بلیزارد آمده است: "... ما در حال ساختن یک جهان تخیلی هستیم که بدون تردید با دنیای واقعی متفاوت است" و "یک تعهد مداوم برای تأمل صادقانه است." برای مک کری ، اما پست های بلیزارد می گوید که با اعمال این تغییرات ، جامعه را به روز نگه می دارد.

خبرهای دیگر از بازی