">

خبر

 • تک بورد - Blizzard تأیید کرد توسعه دهنده ای که در دادخواست نامگذاری شده به دلیل

  Blizzard تأیید کرد توسعه دهنده ای که در دادخواست نامگذاری شده به دلیل "سوon رفتار" حذف شده است
  28 روز و 15 ساعت قبل

  جزئیات جدید نگران کننده "Cosby Suite" پر از مشروب در 2013 Blizzcon.

  خواندن بیشتر اکتیویژن بلیزارد توسط سازمان ایالتی به دلیل ادعای تبعیض گسترده شکایت شد سال گذشته ، گزارشات در بین تماشاگران Blizzard شروع به حباب کرد که الکس افراسیابی ، توسعه دهنده قدیمی World of Warcraft ، که برای اولین بار در 2004 استخدام شد ، بی سر و صدا ترک کرد شرکت بدون هیچ گونه توضیح رسمی اکنون که افراسیابی در دادخواست تبعیض جنسیتی که توسط ایالت کالیفرنیا علیه این شرکت مطرح شده مشخص شده است ، بلیزارد تأیید می کند که افراسیابی در اوایل سال 2020 "به دلیل رفتار نامناسب در رفتار با سایر کارمندان" آزاد شد.

  این تأیید سخنگوی بلیزارد از گزارش تند Kotaku می آید که شامل تصاویر و داستانهایی در مورد به اصطلاح "مجموعه Cosby" ، یک اتاق هتل در Blizzcon 2013 است که گفته می شود به عنوان یک مکان مهمانی پر از الکل برای Blizzard استفاده می شود کارمندان و طرفداران.

  در دادخواست کالیفرنیا به سوئیت غلط "Crosby" اشاره شده است و ادعا می شود که "افراسیابی چنان مورد آزار و اذیت زنان قرار گرفته است که مجموعه وی به دلیل ادعای تجاوز جنسی به" Crosby Suite "ملقب شده است. بیل کراسبی [sic]. " به طور خاص ، این ادعا ادعا می کند که افراسیابی "به کارمندان زن ضربه می زند ، به آنها می گوید که می خواهد با آنها ازدواج کند ، سعی می کند آنها را ببوسد و دستانش را به دور آنها می اندازد. این از دید سایر کارمندان مرد ، از جمله سرپرستان ، بود. که باید مداخله می کرد و او را از کارمندان زن بیرون می کشید. "

  گزارش Kotaku تصاویر و بحث های معاصر رسانه های اجتماعی را نشان می دهد که چندین کارمند را در مجموعه نشان می دهد ، اغلب با یک عکس از کازبی (که تا سال 2013 با چندین نفر روبرو شده بود) عکس می گرفتند. اتهامات مربوط به سو sexual رفتار جنسی اما سالها با محکومیت او در سال 2018 و لغو آن در اوایل سال فاصله داشت).

  برخی منابع در قطعه کوتاکو در رابطه با ارتباط نام اتاق با جنبه سرسخت گذشته کوزبی اختلاف نظر دارند. کارمند سابق بلیزارد ، جاش ماسکیرا ، در Medium نوشت که فکر کرد "این مجموعه به دلیل فرش شنیعی که ما را به یاد ژاکت هایش انداخت ، به نام کازبی نامگذاری شد. وی همچنین نوشت که این مجموعه صحنه مهمانی ای بود که وی با "نزدیک به 100 نفر" شرکت کرده بود ، از جمله "کارمندان Blizzard و همچنین همسران ، دوستان و حتی خانواده آنها".

  تبلیغات

  کارمند سابق Blizzard ، Greg خیابان ، که در برخی از تصاویر Cosby Suite نشان داده شده است و اکنون در بازی های Riot کار می کند ، با انتشار بیانیه ای کوتاه در توییتر خود اعلام کرد که این مجموعه "یک اتاق سبز در BlizzCon است که بسیاری از ما در آن زمان استراحت می کردیم و در طول کنفرانس استراحت می کردیم. " استریت می گوید که "او هرگز آزار و اذیت توصیف شده در این ادعاها را ندیده یا تجربه نکرده است - و اگر چنین می کردم کاملاً وارد عمل می شدم".

  اما گزارش های کوتاکو نشان می دهد که خیابان در مکالمات متنی که در آن بلیزارد سابق شرکت داشته شرکت داشته است. کارمند Dave Kosak از "جمع آوری chixx داغ برای Coz" ، در میان بسیاری از مراجع جنسی اشاره کرده است.

  "سخنگوی اکتیویژن بلیزارد به کوتاکو گفت:" یک کارمند این حوادث 2013 را در ژوئن 2020 به ما جلب کرد. "ما بلافاصله تحقیقات خود را انجام دادیم و اقدامات اصلاحی را انجام دادیم. در زمان گزارش ، ما قبلاً تحقیق جداگانه ای از الکس افراسیابی انجام داده بودیم و وی را به دلیل رفتار ناشایست وی در رفتار با سایر کارمندان خاتمه دادیم. "

  اگرچه افراسیابی دیگر با بلیزارد نیست ، او نام آور است تعداد انگشت شماری از شخصیت ها و آیتم های World of Warcraft. تیم توسعه دهنده World of Warcraft روز سه شنبه قول داد که در تلاش است "اقدام فوری در Azeroth برای حذف منابع غیر مناسب برای جهان ما انجام دهد" ، هرچند تیم از افراسیابی نام نبرد نام.

  خواندن بیشتر کوتتیک بابت "پاسخ ناشنوا" عذرخواهی می کند ، قول می دهد پس از دادخواست اقدام کند [به روز شده] پیش از چهارشنبه "پیاده روی برای برابری" که توسط تعدادی از کارکنان اکتیویژن بلیزارد ، مدیر عامل شرکت برگزار شد بابی کوتیک اواخر روز سه شنبه یک پیام عمومی نوشت و از پاسخ اولیه "ناشنوا" شرکت به دادخواست عذرخواهی کرد و اقدامات زیادی را برای تشویق "تغییر طولانی مدت" در شرکت قول داد. "ضروری است که ما همه دیدگاه ها را بپذیریم و احساسات کسانی را که به هیچ وجه با آنها بدرفتاری کرده اند احترام بگذارید. من متاسفم که ما همدلی و درک صحیحی را ارائه ندادیم. "

خبرهای دیگر از بازی کردن