techbord.com Blade Runner: Enhanced Edition به طور نامحدود به تأخیر افتاد

ویرایشگر: نسخه بازسازی شده بازی ماجراجویی با کلیک و کلیک Blade Runner ، اجرای برنامه ریزی شده خود در سال 2020 را از دست خواهد داد. خوشبختانه ، شما هنوز هم می توانید یک نسخه بدون DRM را با مجوز از GOG رایانه ، نتیجه هشت سال کار سخت ، بازی کنید.

استیون کیک ، مدیرعامل استودیوی Nightdive در مصاحبه ای با Eurogamer گفت که موانعی وجود داشته است که مجبور بوده اند از نظر فناوری قدیمی که این بازی استفاده می کند ، برطرف شوند. بدتر از آن ، جستجوهای آنها برای یافتن منبع اصلی و دارایی بازی تاکنون هیچ چیز پیدا نکرده است.

Blade Runner توسط Westwood Studios ساخته شده و در سال 1997 با رایانه آغاز به کار کرد. هنگامی که EA Westwood را خریداری کرد موارد زیر سال ، کد منبع بازی گم شد. همانطور که Eurogamer برجسته می کند ، گزارش شده است که EA برخی از مطالب قدیمی وست وود را در هنگام توسعه Remaster Command & Conquer پیدا کرده است اما مشخص نیست که آیا ماده Blade Runner در میان یافته ها بوده است.

"ما در مورد کیک گفت ، EA در مورد خزانه دیگری که آنها در مورد Blade Runner پیدا کرده اند چیست و ما نتوانسته ایم پاسخ روشنی بگیریم. "و حتی اگر چیزی وجود داشته باشد ، بعید است که آنها آن را به دلایل قانونی برای ما منتشر کنند ، که البته بسیار ناامید کننده است ، زیرا ما امیدوار بودیم که حداقل ضبط های صوتی اصلی را بدست آوریم."

در عوض ، Nightdive باید مهندسی کد بازی را انجام دهد. آنها همچنین باید با محتوای بسیار فشرده کنار بیایند و پیرامون ترفندهای دیگری که وست وود برای ایجاد یک محصول قابل حمل استفاده کرده است کار کنند.

کیک گفت: "فقط کمی بیشتر از آنچه در ابتدا پیش بینی می کردیم طول می کشد." / p>

بدتر از این ، تمام کارهای مهندسی ذخیره قبلاً توسط تیم ScummVM انجام شده است ، فرایندی که تقریباً هشت سال طول کشید. Nightdive سعی کرد یک قرارداد صدور مجوز با ScummVM برای استفاده از کد آنها در ریمستر خود انجام دهد ، اما مقررات مربوط به کار منبع باز از این اتفاق جلوگیری می کند.

همانطور که امروز برقرار است ، بازسازی کننده Blade Runner از Nightdive Studio دارای "TBD است ”تاریخ انتشار.

Blade Runner: Enhanced Edition به طور نامحدود به تأخیر افتاد
gaming/blade-runner-enhanced-edition-به-طور-نامحدود-به-تأخیر.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com با ورود بیشتر Mac های مجهز به سیلیکون اپل ، iMac Pro متوقف می شود
techbord.com اگر مشکلی در اتصال USB ندارید ، AMD می گوید توصیه های Reddit را دنبال کنید
techbord.com مایکروسافت اکسچنج برای هک 30000 نامه الکترونیکی سازمان ایالات متحده سو استفاده کرد
techbord.com با FCC تماس بگیرید تا تعریف اینترنت
techbord.com در حالیکه صنعت نیمه هادی آن افزایش یافته است ، چین از تراشه های پیر استفاده خواهد کرد
techbord.com این بسته هک اخلاقی با تخفیف 98 درصدی به فروش می رسد
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.