خبر

 • تک بورد - Bioware Mass Effect بعدی را با یک تریلر کوتاه اذیت می کند

  Bioware Mass Effect بعدی را با یک تریلر کوتاه اذیت می کند
  11 ساعت و 24 دقیقه قبل

  مسلما Mass Effect یکی از محبوب ترین امتیازات Bioware است. هواداران چنان مشتاق هستند که 7 نوامبر به N7 Day معروف شده است که از بالاترین رده نیروهای ویژه در اتحاد سیستم نامگذاری شده است. در The Game Awards 2020 ، Bioware با قاطعیت تأیید کرد که ماجراهای ادامه ورود جدیدی به این مجموعه ادامه خواهد داشت.

  بازگشت به روز N7 ، کیسی هادسون ، رئیس استودیوی Bioware تأیید کرد که تیمی متشکل از بسیاری از خدمه اصلی Mass Effect در حال کار بر روی یک بازی جدید در این مجموعه هستند. وی همچنین اعلام کرد که یک ریمستر سه گانه در حال پخش است.

  روز پنجشنبه ، نمایش جوایز بازی عصر را با یک تریلر تیزر برای فصل جدید Mass Effect برگزار کرد و به طرفداران اطمینان داد که واقعاً در حال انجام. در انتها هیچ نشانی از عنوان (Mass Effect 4؟) به جز آرم Mass Effect با کلمات "ادامه خواهد یافت " در زیر آن وجود نداشت.

   https://techbord.com Bioware Mass Effect بعدی را با یک تریلر کوتاه اذیت می کند

  تریلر با یک سفر جداگانه از طریق کهکشان راه شیری آغاز می شود پس زمینه صوتی از انتقال های تاریخی ناسا. این دوربین در نهایت از کنار سیارات منظومه سل و خورشید عبور می کند. این سفر مسیر خود را از بین بقایای آنچه در گذشته ارگ ​​هنگام انتقال صدا به سیستم وحشت زده Alliance Systems پخش می شد ، طی می کند.

  ما قبل از اینکه صحنه به یک شکل تنها برود ، یک شاتل را می بینیم که به سرعت به سمت یک سیاره تاریک حرکت می کند. کوه یخ زده موجود مرموز یک قطعه شکسته از زره N7 پوشیده شده از برف را پیدا می کند. قبل از اینکه کلیپ به صفحه عنوان Mass Effect برود ، شاتل را می توان با فاصله حداقل سه خدمه سایه دار در فاصله دید.

  اگرچه نگاه خوبی به این شخصیت کلاه دار نداریم ، اما به نظر می رسد مشخصات Liara T 'Soni یا حداقل شخصی از نژاد او باشد. آیا Bioware می تواند اشاره کند که خدمه اصلی Mass Effect در حال بازگشت هستند؟ باید منتظر بمانیم و ببینیم. امیدوارم ، توسعه دهندگان به ریشه های خود برگردند و چیزی جذاب تر از آخرین تلاش خود ایجاد کنند - Mass Effect: Andromeda.

خبرهای دیگر از بازی