خبر

 • تک بورد - BioWare بیان می کند که برای بهبود گیم پلی بازی

  BioWare بیان می کند که برای بهبود گیم پلی بازی "Mass Effect Legendary Edition " چه کاری انجام داده است
  چند ثانیه قبل

  بسیار پیش بینی شده: من مدت ها طرفدار سه گانه Mass Effect بوده ام ، بنابراین هنگامی که BioWare نسخه بازسازی Mass Effect Legendary Edition را اعلام کرد ، من را وادار کرد. من مشتاقانه منتظر پخش مجدد بازی ها هستم ، به خصوص پس از اینکه تیم توسعه دهنده برخی تغییرات قابل توجه در راه اندازی مجدد را مشخص کرد.

  روز چهارشنبه ، BioWare لحظه ای وقت گذاشت و به هواداران Mass Effect گفت که چه تغییراتی را انتظار دارند در نسخه جدید آتی سه گانه ، Mass Effect Legendary Edition مشاهده کنند. در یک پست طولانی وبلاگ ، این استودیو بسیاری از پیشرفت های گیم پلی را برای هر سه ورودی ارائه می دهد. همانطور که می توان انتظار داشت ، اولین مورد در این مجموعه بیشتر مورد توجه قرار گرفت زیرا بسیار متفاوت از آنچه در ME2 و ME3 مشاهده کردیم بود.

  اولین جنگ Mass Effect به طور قابل توجهی تنظیم شده است. BioWare خاطرنشان كرد كه در بازی اصلی RPG-ish بسیار بیشتر "تاس رول و قلم و كاغذ" بود. این تصادفی بودن مبارزات اغلب باعث تعجب بازیکن می شد که چرا یک ضربه کاملاً هدف را از دست داده است. این تیم قصد داشت نبردها را با تجربه ME2 و ME3 مطابقت دهد تا تجربه ای بی نظیر داشته باشد. BioWare چندین تغییر رزمی را که در ME1 ایجاد کرده است ذکر کرده است ، برخی از آنها شامل موارد زیر است:

  دقت و کنترل سلاح به طور قابل توجهی بهبود یافته است. همه دشمنان مربوطه اکنون در حالت اول بازی Ammo (ضد ارگانیک ، ضد ترکیبی و غیره) به آسیب دیدگی سر آسیب می رسانند. ) اکنون می تواند در کل بازی رها شود همه سلاح ها بدون استفاده از مجازات توسط هر کلاس قابل استفاده هستند سلاح ها بسیار سریعتر خنک می شوند هم اکنون می توان در اولین Mass Effect به طور مستقل از یکدیگر فرماندهان گروهان را فرماندهی کرد ، به همان روشی که می توانید در Mass Effect 2 به صورت جداگانه به آنها دستور دهید و 3

  زمینه مهم دیگر برای پیشرفت با M-35 Mako بود. وسیله نقلیه سیاره ای در بازی اول بسیار "شناور" بود ، بنابراین سازندگان فیزیک را تنظیم کردند تا احساس وزن و کنترل بیشتری داشته باشد. سپرهای آن اکنون سریعتر شارژ می شوند و تیم راننده های عقب را برای افزایش سرعت اضافه می کند. جت های پرشی هنوز وجود دارند و هر مجموعه تقویت کننده زمان شارژ مخصوص به خود را دارد تا بتوانید از آنها به طور مستقل یا با هم استفاده کنید. آنها همچنین مجازات XP را در حالی که در ماکو بود حذف کردند.

  BioWare دو بازی دیگر را نادیده نگرفت. هر سه دارای سیستم پوشش بهبود یافته و تخم ریزی مهمات متعادل در ME2 هستند (افت بیشتر). تمام بسته های اسلحه و زره پوش DLC در نسخه Legendary Edition گنجانده شده است ، اما تیم آنها را در بازی ادغام کرده است. به جای اینکه بسته ها به محض شروع پخش در دسترس باشند ، از طریق ماموریت ها و مغازه ها قابل دسترسی خواهند بود.

خبرهای دیگر از بازی