خبر

 • تک بورد - BioWare برای متمرکز کردن روی جلوه های بعدی Mass Effect و Dragon Age ، توسعه Anthem Next را متوقف می کند

  BioWare برای متمرکز کردن روی جلوه های بعدی Mass Effect و Dragon Age ، توسعه Anthem Next را متوقف می کند
  10 روز و 14 ساعت قبل

  تعمیرات اساسی وعده داده شده Anthem یک سال بعد به طور رسمی توسط BioWare لغو شد. شاید هرگز دقیقاً ندانیم که چرا EA تصمیم گرفته است دوشاخه را بیرون بکشد ، اما این امر تیم سازنده را برای کار در عناوین بعدی Mass Effect و Dragon Age آزاد می کند.

  ما قبلاً شنیده بودیم که EA به زودی درباره آینده سومین تیرانداز / RPG بیش از حد مطبوع و نه چندان موفق خود تصمیم خواهد گرفت. بسیاری از طرفداران سرود امید به تعمیرات اساسی به سبک Sky No Man داشتند ، اما اگرچه این طرح قبلاً پیش بینی شده بود ، اما به نظر می رسید که قرار نبوده باشد.

  وقتی Anthem دو سال آمد پیش از این ، با مشکلات فنی روبرو بود و نمی توانست مطابق با اعتیاد به مواد مخدره EA ایجاد شده در اطراف آن باشد. هنوز هم برخی از بازیکنان این فرصت را دادند ، امیدوارند که همه مشکلات به تدریج از طریق وصله های مداوم و به روزرسانی محتوا حل شود. برای یک بار هم که شده ، تقصیر EA نبود که ساخت بازی ای که منتشر کرد بسیار اشتباه بود. در حالی که BioWare این مسئله را تأیید کرد ، اما وعده بعدی آن مبنی بر اینکه با بازگشت به صفحه نقاشی با جادو همه چیز را حل خواهد کرد ، همه دود و آینه بود.

   https://techbord.com BioWare توسعه Anthem Next را متوقف می کند تا به Mass Effect بعدی و عصر اژدها توجه کند

  این استودیو اکنون به طور رسمی توسعه Anthem Next را متوقف کرده است ، که بدون شک برخی از هواداران را بیش از حد راضی نخواهد کرد. کریستین دایلی تهیه کننده اجرایی توضیح داد که سال 2020 سال سختی بود و کار در خانه بر روی بهره وری تیم تأثیر داشته است. این کار باعث می شود که تیم سازنده 30 متغیر کار با یک Remaster کامل Anthem ضمن حفظ بازی فعلی ، غیرممکن باشد.

  BioWare سرورهای Anthem را برای آینده قابل پیش بینی زنده نگه می دارد ، حتی اگر به این معنی باشد که بازیکنان باید آن را همانطور که هست ، زگیل و همه آن را بپذیریم. دیلی می گوید که با حرکت به جلو ، استودیو در ارائه عناوین بعدی Dragon Age و Mass Effect - از جمله نسخه بازسازی شده افسانه ای - و همچنین فشار دادن "به روزرسانی های با کیفیت" برای جنگ ستارگان "متمرکز بر لیزر" خواهد بود: The Old Republic.

  به طور کلی ، به نظر می رسد BioWare باز هم در حال توسعه ساخت بازی ای است که نتوانسته آن را در شکل خوب به بازار عرضه کند ، که به یک روند نگران کننده تبدیل شده است. امیدواریم که استودیو بتواند با انتشار بعدی خود فدیه خود را خریداری کند.

خبرهای دیگر از بازی