خبر

 • تک بورد - BioWare با پوستر تبلیغاتی Mass Effect جدید خود، طرفداران را جرأت می‌کند تا «کارآگاه بازی» کنند

  BioWare با پوستر تبلیغاتی Mass Effect جدید خود، طرفداران را جرأت می‌کند تا «کارآگاه بازی» کنند
  17 روز و 15 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ همانطور که BioWare به کار روی بازی بعدی Mass Effect ادامه می‌دهد، روز N7 را در آخر هفته با به اشتراک گذاشتن برخی از هنرهای ME جشن گرفت. در صورتی که اطلاع ندارید، N7 Day یک تعطیلات تحمیلی از طرف طرفداران است که این امتیاز را در 7 نوامبر جشن می گیرند.

  این هنر از طریق پوستر بازی به اشتراک گذاشته شده از طریق حساب توییتر Mass Effect به دست می آید. نوعی محل سقوط یا برخورد شهاب سنگ را نشان می دهد. در زیر دهانه یک کشتی با چهار خدمه قرار دارد که به سمت محل سقوط می رود. در پایین لوگوی Mass Effect و عبارت «ادامه خواهد داد» وجود دارد. توسعه دهندگان این توییت را کمی بعد با لینک دانلود نسخه با وضوح بالای پوستر دنبال کردند.

  " توجه ما به این امر رسیده است که برخی از شما ممکن است دوست داشته باشید این پوستر را دانلود کنید، پس اینجاست! آن را چاپ کنید. آن را قاب کنید. آن را کاغذ دیواری خود قرار دهید." "فقط بزرگنمایی نکنید و سعی کنید کارآگاهی بازی کنید."

  به نظر ما رسیده است که ممکن است برخی از شما دوست داشته باشید این پوستر را دانلود کنید، پس اینجاست! آن را چاپ کنید. قابش کن آن را به تصویر زمینه خود تبدیل کنید... فقط زوم نکنید و سعی کنید کارآگاه بازی کنید.

خبرهای دیگر از بازی