">

خبر

 • تک بورد - Bethesda VP بابت عدم حضور Starfield در PS5 عذرخواهی می کند

  Bethesda VP بابت عدم حضور Starfield در PS5 عذرخواهی می کند
  8 روز و 10 ساعت قبل

  "من مطمئن هستم که ناامیدکننده است ... اما چیزهای زیادی وجود ندارد که بتوانم در این مورد انجام دهم."

  بیتسدا ، معاون ارشد بازاریابی و ارتباطات ، پیت هینز در مورد Starfield با GameSpot صحبت می کند. ادامه مطلب Starfield نشان می دهد: در 11 نوامبر 2022 ، به طور انحصاری برای رایانه های شخصی ، Xbox Series X / S [به روز شده] این هفته ، مایکروسافت و بتسدا تأیید می کنند که Starfield می آید سال آینده به طور انحصاری برای X / S X و PC Xbox. و در حالی که از زمان خرید 7.5 میلیارد دلاری مایکروسافت در شرکت مادر بتسدا ، مایکروسافت به آن نوع معامله انحصاری اشاره کرده و شدیداً به آن مشکوک شده بود ، این اعلامیه همچنان خبر غم انگیزی برای دارندگان پلی استیشن 5 بود که امیدوارند بتوانند حماسه فضایی آینده را بازی کنند.

  پیت هینز ، معاون ارشد بازاریابی و ارتباطات بتسدا گفت که مطمئناً می تواند احساسات صاحبان PS5 را درک کند. در مصاحبه ویدیویی با GameSpot چهارشنبه ، او همدردی کرد و از صاحبان PS5 ناراحت از این اقدام عذرخواهی کرد.

  "من نمی دانم چطور نگرانی های طرفداران مصرف کننده و PlayStation 5 را کاهش دهم غیر از Hines گفت: "من همچنین یک بازیکن PlayStation 5 هستم و در آن کنسول بازی کرده ام و بازی هایی وجود دارد که قصد دارم به روی آن بازی کنم." "اما اگر می خواهید Starfield [این] Xbox و PC باشد. ببخشید. تمام چیزی که می توانم بگویم این است که عذرخواهی می کنم زیرا مطمئن هستم که این باعث ناامیدکننده بودن افراد است ، اما کارهای زیادی نمی توانم انجام دهم."

  به سمت روشن نگاه کنید

  در همان زمان ، به نظر می رسید Hines پیشنهاد می کند که Xbox Cloud Gaming می تواند راهی را برای بازیکنانی که Xbox یا PC بازی ندارند برای دسترسی به Starfield از طریق "اکوسیستم Xbox" فراهم کند. هاینز اشاره کرد که رئیس ایکس باکس ، فیل اسپنسر "در مورد اینکه آنها به دنبال گسترش این موضوع هستند صحبت کرده و ... به دنبال آوردن بازی های Xbox به افرادی که سری S یا X یا حتی رایانه شخصی ندارند اما می خواهند بازی ها را انجام دهند که ما در حال ورود به Game Pass هستیم. " این یک اشاره آشکار به برنامه های اخیرا مایکروسافت برای گسترش Xbox Cloud Gaming به بسیاری از تلویزیون های هوشمند و مرورگرهای وب عمومی مانند Chrome ، Safari و Edge است.

  تبلیغات

  Hines همچنین گفت که انحصار Starfield می تواند به توسعه دهندگان آن کمک کند تجربه گیم پلی به جای سازگاری با سیستم عامل های اضافی. وی گفت: "من اینجا هستم تا به شما بگویم و هر [توسعه دهنده] این را به شما می گوید ، [وقتی] به سیستم عامل های كمتری بروید ، توسعه شما ساده تر می شود." "شما نگران نیستید ،" خوب ، چگونه روی این جعبه کار می کند در مقابل چگونه روی آن جعبه کار می کند ... "ما نمی خواهیم آن را روی آن جعبه بسازیم ، بنابراین فقط باید هرچه بهتر اجرا شود روی این [و] در رایانه شخصی. تمرکز باریک همیشه کمک می کند ... "

  این بیانیه بازتاب نظرات تاد هوارد ، تهیه کننده Bethesda ، در هفته گذشته برای The Telegraph است ، وقتی که گفت" با تمرکز بر روی سیستم عامل [Xbox و PC] ، شما واقعاً باید تلاش کنید تا بهترین کار را برای آن سیستم انجام دهید. "

  در آن مصاحبه ، هوارد همچنین گفت که" کمی "از رزرو در مورد نداشتن نسخه PS5 از Starfield. "شما هرگز نمی خواهید مردم را کنار بگذارید ، درست است؟" اما هوارد همچنین اظهار داشت که Xbox Cloud Gaming به این معنی است که "ما واقعاً بیشتر و بیشتر باز می شویم تا توانایی افراد در انجام بازی های ما - از طریق Game Pass و سایر موارد - توانایی آنها در انجام بازی های ما پایین نیاید. به طرز چشمگیری بالا می رود ... من فقط می گویم که من می خواهم همه توانایی بازی در آن را به نوعی داشته باشند. " گفت که "سخت است تصور شود" یک بازی مانند Elder Scrolls VI که منحصر به سیستم عامل های مایکروسافت است. اما این پیش از آن بود که خرید بتسدا توسط مایکروسافت در ماه مارس نهایی شود ، در زمانی که هوارد اعتراف کرد این دو شرکت در مورد جزئیات توافق نامه های انتشار چند پلت فرم به طور کامل بحث نکرده اند. در آن زمان وی گفت: "ما همه اینها را نگذرانده ایم ، صادقانه بگویم."

خبرهای دیگر از بازی کردن