خبر

 • تک بورد - Bethesda یک درگاه DoR 3 PlayStation VR برای عرضه در تاریخ 29 مارس آماده کرده است

  Bethesda یک درگاه DoR 3 PlayStation VR برای عرضه در تاریخ 29 مارس آماده کرده است
  7 روز و 11 ساعت قبل

  برداشت ویرایشگر: من همان روز که در انتظار بارگیری ابدیت بودم Doom 3 را بازی می کردم و متوجه شدم که قدمت آن در مقایسه با نسخه جدیدتر Doom Doom چیست. با توجه به فاصله سنی 12 سال تعجب آور نیست. اگرچه تجربه متفاوتی از Doom را ارائه می دهد ، اما همچنان سرگرم کننده است اما می تواند از تازه سازی استفاده کند.

  Bethesda و id Software امروز (زیر) یک پیش نمایش تبلیغاتی را منتشر کردند و اعلام کردند Doom 3 به PlayStation VR می آید. این تفاوت اساسی با بازی اصلی ندارد اما دارای بافت ها و صداهای جدید است. hud و چند جنبه گیم پلی دیگر نیز برای جابجایی پلتفرم PSVR اصلاح شدند. نسخه VR شامل Resurrection of Evil و The Lost Mission DLC است که 20 سطح بیشتر از شیاطین را به قتل می رساند تا جذاب تر شود.

  این اولین بار نیست که Doom به درمان VR می پردازد. Team Beef اخیراً Doom 3 را به Oculus Quest منتقل کرد. با این حال ، آن نسخه توسط id Software مجاز نیست و شامل DLC یا صدای تازه و تصویری نمی شود.

  Doom 3 دارای پیاده روی است که شباهت بیشتری به وحشت زنده ماندن دارد تا اقدام معمولی اجرا و اسلحه از حق امتیاز Doom. به نظر می رسد این سرعت کندتر با تمرکز بیشتر روی اکتشاف برای VR مناسب تر باشد ، به ویژه در مورد بیماری حرکت.

  Doom 3 VR Edition برای PSVR در تاریخ 29 مارس وارد فروشگاه PlayStation می شود. بتسدا قیمت گذاری نکرد ، اما از آنجا که خیلی به انتشار نزدیک هستیم ، منطقی است که انتظار داشته باشیم در روزهای آینده یک محصول یا صفحه پیش سفارش را مشاهده کنیم.

خبرهای دیگر از بازی