techbord.com Bethesda نوید نقشه های بزرگتر ، هوش مصنوعی بهتر و شهرهای پر جنب و جوش را برای Starfield و The Elder Scrolls 6 می دهد

چیزی که باید منتظر آن بود: سالهاست که بتسدا به طور فعال در مورد هر یک از بازیهای AAA فعال صحبت نکرده است ، اما براساس اعلامیه در سال 2018 ، می دانیم که دو بازی در حال توسعه هستند: Starfield و The Elder Scrolls 6. هر دو بازی هنوز هم در هاله ای از ابهام قرار دارند ، اما تاد هاوارد ، رئیس استودیو ، امروز چند مورد جالب درباره آنها را رها کرد. به عنوان مثال ، Starfield قرار است از "بزرگترین" نقشه Bethe

این مورد قابل توجه است زیرا نقشه های بتسدا در حال حاضر کاملاً گسترده هستند ، حتی در عناوین قدیمی مانند Skyrim و Oblivion (و به ویژه Fallout 76). در واقع ، برخی معتقدند که مناطق قابل بازی کمی بیش از حد بزرگ بوده و از محتوای کافی کافی برای پر کردن فضای خالی در نتیجه برخوردار نیستند.

صرف نظر از این که در آن اردوگاه قرار می گیرید یا نه ، راه اینکه هوارد و تیمش در مورد ایجاد نقشه عظیم استارفیلد تلاش کرده اند کاملاً جذاب است.

افراد بتسدا به جای انتخاب طراحی سنتی صنایع دستی جهانی ، از نسل رویه برای ایجاد سریع مناطق عظیم استفاده می کنند. Bethesda از نسل رویه ای در گذشته استفاده می کرد ، اما به نظر می رسد که در اینجا نقش بیشتری خواهد داشت.

اگر نگران چگونگی کارکرد Creation Engine بتسدا (و تقریباً باستانی) هستید هوارد امیدوار است که بتواند این ترس را آرام کند.

به گفته وی ، موتور در چند سال گذشته به طور مادی ارتقا یافته است و با پیشرفت های زیادی در زمینه ارائه جهانی (بهبود یافته است) این اشکال در بازی های گذشته بتسدا همیشه برای بازیکنان دردناک بوده است ، بنابراین ما از دیدن هوارد و شرکت خوشحال خواهیم شد. این بار جدی گرفتن آنها.

به عنوان گیمرهای رایانه شخصی ، ما واقعاً امیدواریم که بتسدا سرانجام اتصال موتورهای فیزیک را به قاب بازی متوقف کند. خیلی خوب است که با بیش از 60 FPS بدون واگن ، NPC و حیوانات وحشی از بین برود ، بسیار متشکرم.

https://techbord.com Bethesda نوید نقشه های بزرگتر ، هوش مصنوعی بهتر و شهرهای پر جنب و جوش را برای Starfield and The Elder Scrolls 6

یک تصویر از پیش پرده تبلیغاتی تیزر Starfield 2018 Bethesda می دهد.

برخی از اطلاعات مفید دیگر که به تازگی توسط هاوارد منتشر شده است شامل اخبار مربوط به شهرها و NPC در بازی های آینده است. ظاهراً مورد اول بزرگتر ، سرزنده تر و واقع بینانه تر از هر زمان دیگری خواهد بود.

این خبر جدیدی برای هر کسی که بازی Skyrim را بازی می کند خوشحال کننده باشد: بازی در سال 2011 از نظر بصری خیره کننده بود ، اما شهرهای آن به دلیل محدودیت های کنسول های موجود در آن زمان ، هیچوقت کاملاً توانایی بالقوه خود را نداشته اند.

در مورد NPC ها ، این بار تعداد بیشتری از آنها وجود خواهد داشت و همچنین از اهمیت بیشتری برخوردار خواهند بود. به تجربه گیم پلی ، گرچه هوارد تمایل به ارائه جزئیات بیشتر در آن قسمت نداشت.

Bethesda نوید نقشه های بزرگتر ، هوش مصنوعی بهتر و شهرهای پر جنب و جوش را برای Starfield و The Elder Scrolls 6 می دهد
gaming/bethesda-نوید-نقشه-های-بزرگتر-هوش-مصنوعی-بهتر-و-شهرهای-پر.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com انویدیا شروع به پشتیبانی مجدد BAR قابل تغییر برای پردازنده های گرافیکی RTX 3000 می کند
techbord.com اپل بی سر و صدا رتبه های قابل ترمیم آیفون و مک بوک را به وب سایت فرانسوی خود اضافه کرد
techbord.com Framework Laptop آخرین تلاش برای یک لپ تاپ مدولار واقعی است
techbord.com محققان استنفورد چهار دلیل اصلی
techbord.com FCC یارانه باند پهن ماهانه 50 دلاری را برای خانوارهای کم درآمد تصویب می کند
techbord.com Robinhood در سال 2021 تاکنون شش میلیون مشتری رمزنگاری جدید اضافه کرده است
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.