خبر

 • تک بورد - Bethesda بالاخره Games For Windows Live را از Fallout 3 حذف کرد

  Bethesda بالاخره Games For Windows Live را از Fallout 3 حذف کرد
  9 روز و 6 ساعت قبل

  چرا اهمیت دارد: به نظر می رسد که Bethesda فقط دو هفته از سیزدهمین سالگرد تولد 13 سالگی خود می گذرد و یک به روزرسانی جزئی را انجام داده و وابستگی خود را به سرویس منسوخ Microsoft for Games For Windows Live از بین برده است. بسته به نحوه تنظیم حالت ها و بسته های DLC ، این به روز رسانی ممکن است نصب Fallout 3 شما را پیچیده کند.

  Bethesda این هفته رفع مشکل Fallout 3 در Steam را منتشر کرد. با توجه به تاثیری که بروزرسانی بر بازی دارد ، یادداشت های پچ آن مختصر هستند. هنگامی که در سال 2008 عرضه شد ، Fallout 3 یکی از بازی هایی بود که از Games For Windows Live (GFWL) استفاده می کرد ، تلاش قبلی مایکروسافت در ادغام بازی های رایانه ای با Xbox. مایکروسافت دیگر از GFWL پشتیبانی نمی کند ، زیرا بسیاری از بازی های قدیمی هنگام راه اندازی یک سرویس مرده با مشکل مواجه شده اند.

  به ویژه Fallout 3 ، همیشه می توانید بدون ورود به GFWL بازی کنید. فقط برای زمانی که بازیکنان DLC را خریداری و نصب می کردند از این سرویس استفاده می کرد (این دلیل اولیه ای بود که من حساب فعلی مایکروسافت را بیش از یک دهه پیش ایجاد کردم). بازیکنان با استفاده از حالت های مود یا خرید Game of the Year Edition ، که شامل تمام DLC ها می شود ، این مشکل را حل کردند ، بنابراین هیچ دلیلی برای ورود به GFWL غیر از دستاوردها حذف نشد.

  نسخه های دیگر Fallout 3 در GOG.com ارائه شده است. و فروشگاه مایکروسافت قبلاً GFWL را وصله کرده است. با این وجود ، تلاشهای نسخه Steam برای ورود به سیستم GFWL پس از ترک مایکروسافت می تواند مشکلاتی را ایجاد کند.

  با این حال ، کاربران متوجه شده اند که حذف GFWL از Fallout 3 می تواند مشکلاتی را برای خود ایجاد کند. کاربرانی که DLC را از طریق GFWL خریداری کرده اند ممکن است دسترسی به آن را از دست بدهند مگر اینکه DLC را از طریق Steam دریافت کرده یا نسخه GOTY را در اختیار داشته باشند. من نسخه اصلی نسخه Fallout 3 خود را بررسی کردم و پرونده های DLC از بین رفت (خوشبختانه نسخه GOTY و نسخه GOG را نیز دارم). به روز رسانی همچنین ممکن است حالت ها را مختل کند. یادداشت های وصله پیشنهاد حذف و نصب مجدد بازی قبل از شروع مجدد آن است.





خبرهای دیگر از بازی