خبر

 • تک بورد - Battlefield 4 در حال حاضر بازیکنان زیادی دارد که EA مجبور شد ظرفیت سرور را افزایش دهد

  Battlefield 4 در حال حاضر بازیکنان زیادی دارد که EA مجبور شد ظرفیت سرور را افزایش دهد
  11 روز و 12 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ Battlefield 4 همزمان با نزدیک شدن به هشتمین سالگرد خود ، به احتمال زیاد ناشی از تاریخ انتشار تازه اعلام شده Battlefield 2042 ، یک کمپین فروش خلاقانه توسط EA و یک بازی مشترک با Prime Gaming ، ناگهان شاهد هجوم گسترده بازیکنان بوده است. برخی از مناطق سرورهای ایالات متحده با مشکلاتی در ارتباط با ترافیک زیاد روبرو بودند و باعث شد EA سرورهای اضافی اضافه کند.

  EA اخیراً خاطرنشان کرد که Battlefield 4 پس از اعلام Battlefield 2042 هجوم بازیکنانی را دریافت کرده است. این مزیت برای بازیکنان بازی قدیمی تر نیز همزمان با یک بازی تبلیغاتی رایگان ، همکاری Prime Gaming است. و پلت فرم Origin EA.

  کدهای Battlefield 4 در بیشتر ماه ژوئن به مشترکان Amazon Prime داده می شدند. Prime از Q1 2021 حدود 200 میلیون مشترک را معلق کرده بود. Battlefield 4 پس از انتشار در اکتبر 2013 ، 7 میلیون نسخه فروخت و تا ماه مه 2014 تنها 2٪ از این تعداد هنوز پخش می شد.

  بیایید بسیار خوش بین باشیم و بگویید که بیشتر این بازیکنان هنوز قبل از اعلام EA در مورد Battlefield 2042 در روز جمعه بازی می کردند. کمتر از یک دهم یک درصد از افرادی که به Prime Gaming دسترسی دارند نیاز است تا کد رایگان خود را برای Battlefield 4 ادعا کنند تا پایه بازیکنان فعال بازی ها را دو برابر کند.

  در این طوفان کامل ، بسیاری از بازیکنان به Battlefield 4 ، به ویژه منطقه سرور غربی ایالات متحده سرازیر می شدند ، به طوری که EA متوجه افزایش شدید انتظار در آن منطقه شد. این غول بازی را وادار کرد تا ظرفیت سرور را افزایش دهد و همچنین قول دهد که بازی را برای انجام تنظیمات بیشتر ادامه خواهد داد.

  این موج جدید به نظر می رسد پخش کننده ها یک رویداد هماهنگ و هماهنگ برای افزایش فروش تراکنش های خرد در Battlefield 4 است. ساخت یک ورودی قدیمی با حق رای دادن موفق برای میلیون ها نفر و سپس تقویت تبلیغات تبلیغاتی برای کل مجموعه با اعلام تاریخ انتشار جدیدترین ورود ، یک اطمینان مطمئن بود راهی برای جلب توجه بیشتر به DLC و جعبه های غنیمت آنها برای یک بازی که دارای پایه پخش کننده ناچیز و کمتری است.

  فراتر از آن ، هرکسی که به احیای این بازی بپردازد سخت مجبور خواهد شد چندین DLC پولی بازی را خریداری کنید. بدون گفتن DLC ، بازیکنان از پیوستن به مسابقات با سایر بازیکنانی که می خواهند از محتوای پولی خاصی استفاده کنند ، منع می شوند. در هنگام ورود چندین برابر ارزان تر از خرید هر DLC با قیمت 14.99 دلار ، و اگر بازی اصلی را از دست ندهید ، بازی پایه را می توانید در عوض می توانید با پرداخت 4.99 دلار در EA Play مشترک شوید و تا زمانی که اشتراک شما فعال است همه آن را دریافت کنید. این ممکن است گروه جدیدی از مصرف کنندگان را به سمت خدمات اشتراک EA در سایر خریدهای مرتبط با احیای Battlefield 4 سوق دهد. . "

  یک جمله مشهور وجود دارد که در اینجا صدق می کند:" اگر هزینه محصول را پرداخت نکنید ، شما محصول هستید. " EA درآمد خالص سال 2020 خود را که 5/5 میلیارد دلار است ، جمع نکرده است زیرا بسیار زیاد به لذت مصرف کنندگان آن اختصاص دارد.

  این موفقیت بدست آمد زیرا Electronic Arts دستگاهی است که به استخراج پول از بازار هدف خود اختصاص داده است. با مجاب سازی دقیق و ظریف مانند این که از بازیگران اصلی در همه صنایع حاصل می شود ، این یک مورد دیگر است که هر مصرف کننده باید به یاد داشته باشد که آیا خریدهای آنها ناشی از لذت و تمایل خود به حمایت از محصولات با کیفیت است ، یا اگر نتیجه آن برنامه ریزی دقیق توسط شرکت هایی با سابقه تصمیمات غیراخلاقی مشکوک. همانطور که گفته شد ، لذت بردن از چند مسابقه Battlefield 4 با دوستان خود مشکلی ندارد ، به شرطی که بدانید تصمیمی است که برای خود گرفته اید.

خبرهای دیگر از بازی