خبر

 • تک بورد - Battlefield 2042 نسخه بتا: کوههای حشره یک مسیر نامشخص را نشان می دهد

  Battlefield 2042 نسخه بتا: کوههای حشره یک مسیر نامشخص را نشان می دهد
  9 روز و 22 ساعت قبل

  تنها یک ماه تا راه اندازی ، آخرین بازی تیرانداز DICE هنوز به کار زیادی نیاز دارد.

  توجه : این برداشت ها بر اساس کد بتا بازی است ، که بر روی PS5 آزمایش شده و توسط EA در طول دوره بتا باز از 6 تا 10 اکتبر ، قبل از راه اندازی در 19 نوامبر ، در دسترس قرار گرفته است.

  هنگامی که DICE اعلام کرد Battlefield 2042 از این ماه تا نوامبر به تعویق می افتد ، به صف طولانی دیگر استودیوها پیوست که بازی ها را به دلیل چالش های توسعه مرتبط با همه گیری عقب انداخت. اما پس از گذراندن چند ساعت اخیرا با نسخه آزمایشی 2042 بر روی پلی استیشن 5 ، نمی دانم که آیا این دنباله چند نفره چند هفته دیگر زمان کافی برای رفع مشکلات آشکار موجود در نسخه پیش نمایش آن خواهد بود.

  < h3> خواندن بیشتر Battlefield 2042 به تازگی تاخیر بازی پیوست ، به نوامبر منتقل شد

  توسعه دهندگان متعددی در استودیو به این موضوع پرداخته و ادعا کردند که بتا تا سه ماه دیگر قدیمی شده است و بسیاری از لیست لباس های شسته شده مشکلات فنی و اشکالاتی که بازیکنان کشف کردند از آن زمان برطرف شده است. بن Walke ، تهیه کننده در یک پست Reddit ، گفت که DICE تصمیم گرفته است که پیشرفت بتا را زودتر محدود کند ، بنابراین تیم می تواند منابع خود را بر بهبود نسخه اولیه بازی متمرکز کند تا اینکه مردم را مجبور کند چیزهایی را فقط برای پیش نمایش ساده تر جلوه دهند. بازنمایی چیز واقعی اما. صرف نظر از همه گیری همه گیر کار در خانه تنها - که DICE به آن هنگام تأخیر 2042 در وهله اول اشاره کرد - توسعه دهنده هنوز می تواند دستان خود را کاملاً مطمئن کند که بازی صیقل داده و در واقع در نوامبر آن کار می کند. تاریخ انتشار 19. اگر می توانید آن را در خواب ببینید ، احتمالاً داستانی از آن در حال رخ دادن است: ناتوانی در پشت سر گذاشتن منوی شروع ، بارگذاری شامل سلاح های اشتباه ، گم شدن یا تغییر تصادفی اسلحه ، تصادفات سخت ، افت عملکرد قابل توجه ، لکنت زبان ، دوربین عجیب مشکلات با POV بازیکن ، شما آن را نام ببرید. در بیشتر موارد ، من به طور معجزه آسایی از هر گونه مسأله فاجعه آمیز اجتناب می کردم ، اگرچه تست بازی من هنوز گرفتار مشکلات و عجایب زیادی بود.

  با فرض اینکه در آخرین لحظه از بین نرفته است (DICE در آن جاده قبلاً با lootboxes و microtransactions در Star Wars Battlefront II) ، 2042 جایگزین مکانیک کلاسیک و کلاسیک سری برای گروهی از متخصصان مدرن Warfare می شود که هرکدام مهارت و ابزار منحصر به فردی دارند. برای افزایش سلامتی طولانی مدت یا یک قلاب دست و پا زدن به یک تپانچه syrette فکر کنید. فراتر از این تفاوتها ، بارگذاریها همچنان به دلخواه شما سفارشی می شوند. DICE 10 متخصص قابل پخش را برای راه اندازی به جای چهار نوع شغلی قدیمی اعلام کرد ، بنابراین اگر این شرکت به آن پایبند باشد ، ممکن است سیستم به طور کلی قوی تر شود. (به غیر از شایعاتی مبنی بر اضافه شدن متخصصان به عنوان راه اندازی مجدد Call of Duty در سال 2019 ، EA نظرسنجی های بعد از بتا را برای بازیکنان تصادفی ارسال می کند و می پرسد کدام سیستم را ترجیح می دهند.)

  شما فقط می توانید Conquest را بازی کنید در بتا در این حالت واقعی Battlefield دو تیم برای کنترل نقاط روی نقشه با یکدیگر رقابت می کنند. در این مورد ، ما در یک شبه جزیره گسترده به نام Orbital هستیم. حداکثر 128 بازیکن می توانند به صورت یکجا روی کنسول ها و رایانه های شخصی کنونی (با PS4 و Xbox One که در 64 بازیکن استاندارد قبلی این سری گیر کرده اند) شرکت کنند. این جهش می تواند واضح به نظر برسد.

  این امر همیشه در املاک نسبتاً وسیع Orbital اتفاق نمی افتد ، اما وقتی بازیکنان کافی در یک منطقه کلی به هم نزدیک می شوند ، هرج و مرجی که می تواند از حرکت چند لایه انفجاری دور هم جمع شود بوجود می آید. اغلب به طور مناسب دیوانه و شدید احساس می شد. این بهترین چیز در مورد بتا بود. هنگامی که سیستم های 2042 عمدتا کار می کردند ، به نظر می رسید که بازی کامل در واقع می تواند وعده تحول آشفته و پویای سری را در برهه ای از زمان ارائه دهد. شاید.

خبرهای دیگر از بازی