خبر

 • تک بورد - Baldur's Gate 3 دارای یک بازسازی گرافیکی ، پشتیبانی از DLSS و کلاس Sorcerer می شود

  Baldur's Gate 3 دارای یک بازسازی گرافیکی ، پشتیبانی از DLSS و کلاس Sorcerer می شود
  24 روز و 6 ساعت قبل

  بسیار مورد انتظار: استودیو لاریان امروز آخرین رویداد \\ "Panel From Hell \\" خود را برگزار کرد. در جریان پخش زنده ، رئیس استودیو ، سون وینکه ، زره اصلی خود را پوشید و با یک توسعه دهنده همکار شد تا برخی از جدیدترین محتوا ، ویژگی ها و پیشرفتهای Baldur\'s Gate 3 را به نمایش بگذارد - که امروز همه آنها در کنار ششمین وصله اصلی بازی

  لیست کامل یادداشت های پچ بسیار طولانی است تا در اینجا توضیح داده نشود ، اما برخی از نکات مهم را مورد بررسی قرار می دهیم. اولین بخش مهم وصله ، و احتمالاً جالب ترین برای خوانندگان ما ، گنجاندن فناوری ارتقاء هوش مصنوعی در بازی است. هر دو فناوری Nampid's Deep Learning Super Sampling (DLSS) و AMD's FidelityFX Super Resolution (FSR) به Baldur's Gate 3 اضافه شده اند و می توانند توسط بازیکنانی که به دنبال افزایش عملکرد بیشتر هستند قابل تغییر باشند. گیم پلی آنها. این مقدار از 60 در 1440p (آزمایش شده در 2080 Ti و 8700K) افزایش یافته است. تقویت FSR فقط کمی بیشتر از DLSS بود ، اما کمی تار نیز بود ، بنابراین احتمالاً فعلاً به فناوری Nvidia پایبند خواهم بود.

  https://techbord.com دروازه 3 Baldur دارای بازنگری گرافیکی ، پشتیبانی DLSS و کلاس جادوگر

  علاوه بر این فناوری ها ، دروازه 3 بالدور بازسازی کامل گرافیکی را دریافت کرده است. نورپردازی ، بافت ، انیمیشن ، درجه بندی رنگ و جلوه های ذرات همگی به طرز چشمگیری بهبود یافته اند. سایر ویژگی های بصری ، مانند مه حجمی ، ابرهای زمان واقعی و پراکندگی جوی ، افزوده های کاملاً جدیدی هستند. علاوه بر این ، شخصیت های شما اکنون می توانند در طول مبارزه دچار کبودی ، خراش و خونریزی شوند - این اثرات حتی پس از پایان مبارزه (با شدت آنها از HP فعلی شما) قابل مشاهده است.

  از نظر گیم پلی ، Baldur دروازه 3 در حال حاضر انواع بیشتری از "اقدامات تسلیحاتی" را ارائه می دهد: مهارت های خاص مربوط به سلاح که به منظور تقویت زندگی شخصیت های رزمی مانند Fighters ، Rangers و Rogues طراحی شده است. از آنجایی که این کلاس ها به طلسم ها دسترسی ندارند ، لاریان می خواست در میانه مبارزه گزینه های تاکتیکی بیشتری به آنها بدهد. Mobile Shot به شما این امکان را می دهد که حتی پس از Dashing ، یک تیر کمان را شلیک کنید ، در حالی که Backbreaker می تواند دشمنان شما را مستعد کند ، و ضربه زدن به آنها را برای شخصیت های غوغا آسانتر می کند.

   https://techbord.com دروازه 3 Baldur دارای بازنگری گرافیکی ، پشتیبانی DLSS و کلاس Sorcerer

  سپس ، البته ، دو مورد برجسته از وصله امروز: کلاس جادوگر و یک منطقه کاملاً جدید معروف به "Grymforge. " ما به شما اجازه می دهیم مورد دوم را خودتان کشف کنید ، اما این در پایان دوره اولیه موجود است به خط داستانی دسترسی داشته باشید ، اساساً زمان بازی خود را چند ساعت با ارزش افزایش می دهد و به شما اجازه می دهد با شخصیت های جدید و جذاب ملاقات کنید. همانطور که در مورد جادوگران و روحانیون صادق است ، اما از درون. شما می توانید زیر کلاسهای Draconic Bloodline یا Wild Magic را انتخاب کنید که هریک دارای جلوه های فعال و منفعل منحصر به فرد هستند. به عنوان مثال ، جادوگران سحر و جادو گاهی اوقات یک "Wild Magic Surge " ایجاد می کنند ، یک اثر تصادفی از لیست 10 برداشته می شود. شما ممکن است یک تله پورت رایگان دریافت کنید ، یا ممکن است یک دیو آتشین خصمانه را احضار کنید. شما هرگز واقعاً نمی دانید.

  https://techbord.com دروازه 3 بالدور بازسازی گرافیکی می شود ، DLSS پشتیبانی می کند ، و کلاس Sorcerer

  کاستورهای Draconic Bloodline در عوض یک طلسم اضافی دریافت می کنند که بر اساس اجداد اژدها که انتخاب می کنند متفاوت است. یک جد اژدهای سبز به شما طلسم پرتو بیماری را اعطا می کند ، در حالی که جد اژدهای طلایی به شما Disguise Self می دهد.

  ما به خوانندگان خود اجازه می دهیم (حداقل کسانی که دروازه 3 بالدور را بازی می کنند) بقیه مطالب Patch 6 را برای خود کشف کنند. در کل ، این یک به روزرسانی گوشتی است و هر زمان که بازی نهایی را انجام می دهم ، من را بیشتر هیجان زده می کند.

خبرهای دیگر از بازی