خبر

 • تک بورد - Atari از عناوین رایگان برای بازی موبایل گرفته تا بازی های

  Atari از عناوین رایگان برای بازی موبایل گرفته تا بازی های "برتر" رایانه های شخصی و کنسول محوری می شود
  10 روز و 1 ساعت قبل

  چندین دهه پیش ، آتاری بزرگترین نام در تجارت بازی های ویدیویی بود. این روزها چنین نیست ، اما این شرکت اکنون می گوید كه می خواهد كمتر روی عناوین موبایل و بازی آزاد تمرکز كند و به ساخت بازی های برتر برای رایانه های شخصی و كنسول بپردازد.

  آتاری در ماه آوریل اعلام کرد که به دو بخش Atari Gaming و Atari Blockchain تقسیم خواهد شد. تمرکز اولی در بازی های یکپارچه از طریق بازی های موبایل ، کنسول VCS با سرمایه گذاری گسترده و صدور مجوز است.

  با این حال ، این شرکت تصمیم گرفته است تمرکز خود را از تلفن همراه به "خط لوله قوی بازی های برتر" برای رایانه های شخصی و کنسول. GI.biz گزارش می دهد که عناوین موفق FTP را با پایگاه کاربری گسترده ادامه خواهد داد ، اما مواردی مانند Roller Coaster Tycoon Stories ، Crystal Castles ، Castles & Catapults ، Ninja Golf و Atari Combat: Tank Fury یا خاموش می شوند یا فروخته می شوند خاموش است.

  اولین بازی از این رایانه های شخصی / کنسولی در حال ساخت است و در سال مالی فعلی که آوریل 2022 به پایان می رسد منتشر خواهد شد. آتاری گفت که "قصد دارد از 200 بازی اختصاصی خود استفاده کند ، "و گفته می شود که برخی از آنها ترکیب VCS را تقویت می کنند.

  " محوری می پردازد. هدف ما از هر تجربه بازی این است که "وید جی روزن ، مدیرعامل آتاری ، در بیانیه ای گفت:" برای ارائه لحظات قابل دسترسی و شاد از بازی معنی دار. "این هسته Atari است و آنچه تاریخ ما را به آینده ما پیوند می دهد. برای این منظور ، ما احساس می کنیم که بازی های برتر نمایندگی بهتری از این نوع تجربه بازی و DNA Atari است. با وجود این تمرکز جدید بر بازی های برتر ، ما همچنان متعهد به رشد و گسترش بازیهای موفق رایگان خود در بازار هستیم. "

  علاوه بر این ، این شرکت گفت که از تجارت Atari Casino در آفریقا خارج شده و خود را یادداشت خواهد کرد. تلاش ها برای ورود به تولید برنامه های تلویزیونی.

  دهه گذشته بهترین آتاری نبوده است. خالق پونگ و سیارک ها در سال 2013 تقاضای محافظت از ورشکستگی کرد ، در حالی که VCS 299 دلاری (399 دلار با کنترل کنندگان) قبل از شروع اخیراً به برخی از بررسی های شدید ، یک کمپین طولانی مدت و اغلب بحث برانگیز برای تأمین مالی سرمایه گذاری داشت. این شرکت بازی های جدید Alone in the Dark و Haunted House را در سال 2015 عرضه کرد ، اما بسیار فراموش نشدنی بودند و آزمایش هتل ها و رمزنگاری وجود داشت.

  آیا انتقال به بازی های برتر به شرکت کمک خواهد کرد \ ثروت؟ با انتظار می رود که استراتژی جدید 5.9 میلیون دلار ضرر برای کاهش ارزش داشته باشد ، آتاری امیدوار است که تغییر تمرکز مثمر ثمر واقع شود.

خبرهای دیگر از بازی