خبر

 • تک بورد - AT&T گیم پلی رایگان Batman: Arkham Knight را از طریق فناوری Stadia با برچسب سفید ارائه می دهد

  AT&T گیم پلی رایگان Batman: Arkham Knight را از طریق فناوری Stadia با برچسب سفید ارائه می دهد
  17 روز و 4 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ سرویس Stadia گوگل به بهترین نحو شروع نشد ، اما از آن زمان تا کنون جایگاهی در بازار بازی پیدا کرده است. کاربران آن از توانایی بازی با وفاداری بالا و نرخ فریم بالا با فشار یک دکمه و بدون از دست دادن عملکرد قدردانی می کنند. با این حال ، استفاده از Stadia بسیار فراتر از ارتباط گوگل و مشتری است-در حال حاضر ، این شرکت فناوری زیرپوشش خود را به غول مخابراتی AT&T به عنوان یک محصول "برچسب

  برچسب گذاری سفید به استراتژی تجاری ای اطلاق می شود که برخی شرکت ها از آن استفاده می کنند و بر اساس آن کالاهای تولید شده توسط یک شرکت دیگر را خریداری می کنند و آنها را مانند نام تجاری داخلی تولید می کنند. تحت برخی شرایط ، این عمل می تواند مبهم و حتی غیرقانونی باشد ، اما در مورد استفاده AT&T از Stadia ، کاملاً فوق العاده است.

  IGN با AT&T و Google صحبت کرد و آن را تأیید کرد این شرکت ها پشت درهای بسته به نوعی به توافق رسیده اند: گوگل به AT&T اجازه می دهد از فناوری خود برای تأمین آخرین پیشنهاد شرکت مخابراتی استفاده کند. آن پیشنهاد به صورت اتفاقی "رایگان " برای دسترسی به Batman: Arkham Knight است ، عنوان اکشن ماجراجویی که شما حدس زده اید ، جهان بتمن.

  این آخرین ورودی در سری بازی های Arkham ، که همه آنها دارای گیم پلی تقریباً مشابه هستند ، هرچند با تعدیل و اضافات جزئی. برای مثال ، نایت به شما امکان می دهد Batmobile را هدایت کنید و برای اولین بار در سال 2015 منتشر شد.

  https://techbord.com AT&T گیم پلی رایگان Batman: Arkham Knight را از طریق فناوری Stadia با برچسب سفید

  ارائه می دهد تا برای استفاده از پیشنهاد AT&T ، به یک اشتراک فعال AT&T Wireless احتیاج داشته باشید. از آنجا که من از ارائه دهنده متفاوتی استفاده می کنم ، نمی توانم نحوه عملکرد این فرآیند را خودم آزمایش کنم ، اما بسیار ساده به نظر می رسد. فقط کافی است از این صفحه دیدن کنید ، شماره بی سیم AT&T و کد پستی خود را وارد کنید ، در CAPTCHA موفق شوید و دکمه "اکنون وارد شوید " را فشار دهید.

  هر کسی بعد از آن اتفاق می افتد ، حدس می زنم. من فرض می کنم نوعی کد تأیید برای شما ارسال می شود ، که ممکن است لازم باشد آن را در صفحه بعدی وارد کنید. به شرطی که AT&T هیچ تغییری در Stadia ایجاد نکرده باشد ، باید بتوانید بازی را با یک کلیک بوت کنید. با این حال ، باید از Microsoft Edge یا Google Chrome استفاده کنید.

  من هیچ نظری ندارم که چگونه صرفه جویی در اینجا کار می کند ، و همچنین نمی دانم که این پیشنهاد پاداش کوچک چقدر طول خواهد کشید. این یک شگرد بازاریابی عجیب است و من در مورد اثربخشی بالقوه آن شک دارم. من فکر می کنم یک مشتری معمولی AT&T لزوماً یک گیمر نیست. حداقل ، نه از نوعي كه به طور مسلم پيچيده (براي بازيكنان جديد) مانند Arkham ، Knight درگير مي شود. اما شاید ماهیت قابل دسترسی Stadia streaming چند مشترک احتمالی را تحت تأثیر قرارداد طولانی مدت با AT&T قرار دهد؟

  فقط زمان نشان می دهد. اگر در مورد این پیشنهاد یا پیشنهادهای مشابه چیز بیشتری بشنویم ، شما را در جریان خواهیم گذاشت.

خبرهای دیگر از بازی