خبر

 • تک بورد - Astro و ارتش ایالات متحده حمایت مالی Call of Duty League را کنار گذاشتند

  Astro و ارتش ایالات متحده حمایت مالی Call of Duty League را کنار گذاشتند
  13 روز و 7 ساعت قبل

  به نظر می رسد این هفته Astro Gaming و ارتش ایالات متحده به حمایت خود از Call of Duty League پایان داده اند. به نظر می رسد که این یک ضرر دیگر برای Activision Blizzard در میان یک دعوی است که شرکت را متهم به میزبانی تبعیض گسترده و آزار جنسی می کند.

  چارلی اینتل دیروز متوجه شد که لوگوی Astro Gaming از وب سایت Call of Duty League (CDL) ناپدید شده است. این هواپیما تا 11 آگوست هنوز وجود داشت و سپس امروز ، لوگوی ارتش آمریکا نیز ناپدید شد. این بازی Call of Duty League را با چهار حامی ، Zenni Gaming ، Scuf ، Mountain Dew و USAA ترک می کند.

  این فقط یک هفته قبل از Call of Duty League Weekend ، که از 19 اوت تا 22 آگوست اجرا می شود ، انجام می شود. در لس آنجلس وب سایت CDL آن را "حماسی ترین لحظه در esports Call of Duty " می نامد. از زمانی که وزارت کار و مسکن عادلانه کالیفرنیا ماه گذشته شکایتی را علیه این شرکت به دلیل ادعای میزبانی فرهنگ "آزار و اذیت جنسی" در مورد آزار جنسی و تبعیض گسترده جنسیتی انجام داد ، اولین شرکت هایی نیستند که از بازی های Activision Blizzard حمایت نمی کنند.

  وب سایت CDL در 11 آگوست (بالا) و 13 آگوست (در زیر)

  سال گذشته ، Astro اعلام کرد که حمایت CDL خود را از طریق فصل 2022 به عنوان هدست و میکسمپ رسمی لیگ.

  هفته گذشته ، T-Mobile نیز حمایت خود را از CDL و لیگ Overwatch لغو کرد. به نظر می رسد Overwatch رقابتی از حامیان خونریزی مانند Coca-Cola ، Cheez-It Grooves و Pringles برخوردار است. رئیس شرکت بلیزارد و سه توسعه دهنده ارشد نیز از آن زمان این شرکت را ترک کرده اند.

  بر اساس دادخواست ، کارمندان زن در Activision Blizzard کمتر از همکاران مرد خود برای کارهای مشابه درآمد داشتند ، با سرعت بیشتری و با سرعت بیشتری ارتقا یافتند. اخراج شد زنان در شرکت مجبور بودند به طور مداوم از اظهارنظرهای جنسی ناخواسته ، اهانت و سایر پیشرفت ها دوری کنند. این باعث شد تا کارکنان Activision Blizzard در پایان ماه گذشته در فراخوانی برای تغییر راهپیمایی کنند.

خبرهای دیگر از بازی