خبر

 • تک بورد - Assassin 's Creed Valhalla: Wrath of the Druids معرفی فرهنگ عامیانه و افسانه ایرلند قرون وسطایی

  Assassin 's Creed Valhalla: Wrath of the Druids معرفی فرهنگ عامیانه و افسانه ایرلند قرون وسطایی
  16 روز و 12 ساعت قبل

  Assassin 's Creed Valhalla: Wrath of the Druids یک نقشه غول پیکر کاملاً جدید به بازی اصلی یعنی ایرلند اضافه می کند. این داستان / قوس جستجوی جدیدی را شامل می شود که شامل معارف ایرلندی ، جستجوی جانبی ، زره پوش ، اسلحه و موارد دیگر است. به صورت جداگانه در دسترس خواهد بود اما در Season Pass نیز وجود دارد.

  Ubisoft به تازگی تریلری را برای Wrath of the Druids (زیر) ، گسترش گسترده ای از جهان Assassin 'Creed Valhalla ، پایین کشید. Wrath که در ایرلند قرار دارد ، بازیکنان را با افسانه ها و افسانه های ایرلندی که شامل یک فرقه بت پرست از دویدها است آشنا می کند. این یک نقشه اضافی گسترده با چهار منطقه جدید برای کاوش است. DLC محتوای داستان جدید ، دشمنان ، زره پوش ها ، سلاح ها ، موجودات افسانه ای و مهارت ها را اضافه می کند.

  بازیکنان می توانند پس از رسیدن به سطح پایه 55 ، به ایرلند بروند. بنابراین نیازی به اتمام بازی اصلی ندارند برای شروع در گسترش ، اگرچه چرا آن را عجله می کنیم؟ دلیلی وجود دارد که Valhalla پرفروش ترین نسخه رایانه شخصی Ubisoft بوده است.

  همانطور که انتظار دارید ، druids در Wrath یک نوع درخت آرام و آرام نیست. آنها جنگجویانی هستند که از اینکه مسیحیان آنها را ریشه کن می کنند خشمگین هستند. پادشاه اعظم فلان سینا به دنبال اتحاد مجدد ایرلند و ایجاد صلح بین مسیحیان و بت پرستان است. شما می توانید شرط بگذارید که صلح تنها پس از آن انجام می شود که ایوور قهرمان اصلی قتل های زیادی را انجام دهد.

  یوبی سافت کار مناسبی در بازآفرینی ایرلند قرون وسطایی انجام داد و مناظر بسیار زیبایی دارد. کاوش در این جنبه به تنهایی جالب خواهد بود ، اما مطمئن باشید کارهای زیادی نیز در آنجا انجام خواهد شد.

  Wrath of Druids از فردا ، 13 مه ، در رایانه و همه رایانه و موجود موجود است. کنسول های نسل آخر. این 25 دلار است اما Season Pass فقط 40 دلار است و اولین DLC (The Legend of Beowulf) ، خشم و بسته تلاش The Siege of Parris را به شما تحویل می دهد که تابستان امسال برگزار می شود.

  و نه ، به نظر نمی رسد که شما می توانید با یک ماده جنون مبارزه کنید. اما چه کسی می داند؟ توسعه دهندگان دوست دارند تخم مرغ عید پاک را ترک کنند. کل نقشه را بچرخانید ، و شاید ، فقط شاید ، شما با یکی از بچه های کوچک برخورد کنید و برای جذابیت های خوش شانس خود با او مبارزه کنید.

خبرهای دیگر از بازی