techbord.com Assassin  's Creed Valhalla بهترین راه اندازی رایانه های شخصی Ubisoft است

بسیار پیش بینی شده: Assassin 's Creed Valhalla از زمان عرضه هفته گذشته خود بسیار باورنکردنی موفق بوده است و دلیل خوبی هم دارد: این به راحتی یکی از بهترین بازی های Assassin's Creed تا به امروز است و نه فقط در کنسول ها. با وجود بیش از چند مشکل در عملکرد ، این بازی به موفقیت آمیزترین رایانه شخصی Ubisoft تبدیل شده است.

فقط در طی یک هفته ، Valhalla نه تنها به یکی از بالاترین امتیازات بازی های فصل تبدیل شده است ، بلکه همچنین به عنوان یک فروشنده برتر در فروشگاه Ubisoft شناخته شده است. این موفق شده است در هفته اول واحدهای بیشتری را نسبت به سایر بازی های Assassin 'Creed - در همه سیستم عامل ها - در تاریخ حق رای دادن منتقل کند.

"ما واقعاً از این پاسخ مشتاقانه بازیکنان و می خواهد از هواداران بخاطر پشتیبانی خارق العاده شان تشکر کند. "" جولین لافریر ، تهیه کننده Assassin 'Creed Valhalla در بیانیه ای گفت. "راه اندازی فقط ابتدای کار است و ما برنامه های محتوایی قدرتمندی برای Assassin's Creed Valhalla داریم که بازیکنان را برای مدت طولانی غرق در حماسه حماسه وایکینگ خود نگه می دارد." " از Valhalla بسیار بیشتر از هر بازی اخیر Assassin 'Creed که بازی کردم لذت بردم. من به خصوص Origins یا Odyssey را دوست نداشتم ، احساس می کردم محتوای جانبی آنها خیلی تکراری است و ارزش این را ندارد که وقتم را صرف کنم. با این حال ، با تلاشهای جذاب و جذاب کاملاً جذاب ، Valhalla احساس می کند که اوج بسیاری از بهترین مجموعه های این مجموعه است و به نظر می رسد بسیاری از بازیکنان با آن موافق هستند.

< img src = "https://techbord.com/picsbody/2011/1240-1.jpg " alt = "https://techbord.com Assassin 's Creed Valhalla بهترین راه اندازی رایانه شخصی Ubisoft است">

البته ، کیفیت Valhalla به تنهایی احتمالاً تنها عامل موفقیت اولیه آن نیست. Valhalla به عنوان یکی از معدود نمونه های بازی شخص ثالث که هم برای کنسول های کنونی و هم برای نسل بعدی بهینه سازی شده است ، تقریباً تضمین شده بود که مورد توجه قرار گیرد. طرفداران آن را برای Xbox One ، Xbox One X ، PlayStation 5 ، PC ، Ubisoft + ، سیستم عامل های جریان مانند Stadia و موارد دیگر خریداری می کنند.

با چنین دسترسی گسترده ای ، شاید تعجب آورتر اینکه والهالا به طریقی فلاپ شده بود. صرف نظر از این ، ما مطمئنا خوشحالیم که زحمات Ubisoft Montreal در اینجا نتیجه داده است. اگر هنوز بازی را خودتان امتحان نکرده اید ، ارزش دیدن را دارد. طبق معمول ، اگر اکنون بخواهید خرید کنید 60 دلار (50 دلار در آمازون) به شما تعلق می گیرد.

همچنین می توانید بازی آن را از طریق سرویس Ubisoft + به نام مناسب Ubisoft + در نظر بگیرید ، که به شما امکان می دهد با 15 دلار در ماه به کل کاتالوگ بازی های این شرکت دسترسی پیدا کنید. با این اوصاف ، اگر شما یک پخش کننده رایانه شخصی هستید ، صبر نمی کنید قبل از پرش به سیستم منتظر چند وصله عملکرد دیگر و رفع اشکال باشید.

Assassin 's Creed Valhalla بهترین راه اندازی رایانه های شخصی Ubisoft است
gaming/assassin-s-creed-valhalla-بهترین-راه-اندازی-رایانه-های.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com Microsoft Edge یک تولید کننده رمز عبور ، تم های اولیه و
techbord.com Super Bowl امسال جریان 4K یا HDR را کسب نخواهد کرد
techbord.com شخصی Linux را به Mac Mini جدید مبتنی بر Arm منتقل کرد
techbord.com بنیانگذار Pebble Beeper ، یک برنامه گپ جهانی را راه اندازی می کند که 15 سرویس برتر را در یک سرویس قرار می دهد
techbord.com بنیاد Raspberry Pi میکروکنترلر 4 دلاری با سیلیکون سفارشی راه اندازی می کند
techbord.com گزارش شده است که هدست VR اپل دارای یک فن یکپارچه ، طراحی پارچه و پشتیبانی از لنزهای طبی است
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.