خبر

 • تک بورد - Assassin 's Creed Valhalla بهترین راه اندازی رایانه های شخصی Ubisoft است

  Assassin 's Creed Valhalla بهترین راه اندازی رایانه های شخصی Ubisoft است
  چند ثانیه قبل

  بسیار پیش بینی شده: Assassin 's Creed Valhalla از زمان عرضه هفته گذشته خود بسیار باورنکردنی موفق بوده است و دلیل خوبی هم دارد: این به راحتی یکی از بهترین بازی های Assassin's Creed تا به امروز است و نه فقط در کنسول ها. با وجود بیش از چند مشکل در عملکرد ، این بازی به موفقیت آمیزترین رایانه شخصی Ubisoft تبدیل شده است.

  فقط در طی یک هفته ، Valhalla نه تنها به یکی از بالاترین امتیازات بازی های فصل تبدیل شده است ، بلکه همچنین به عنوان یک فروشنده برتر در فروشگاه Ubisoft شناخته شده است. این موفق شده است در هفته اول واحدهای بیشتری را نسبت به سایر بازی های Assassin 'Creed - در همه سیستم عامل ها - در تاریخ حق رای دادن منتقل کند.

  "ما واقعاً از این پاسخ مشتاقانه بازیکنان و می خواهد از هواداران بخاطر پشتیبانی خارق العاده شان تشکر کند. "" جولین لافریر ، تهیه کننده Assassin 'Creed Valhalla در بیانیه ای گفت. "راه اندازی فقط ابتدای کار است و ما برنامه های محتوایی قدرتمندی برای Assassin's Creed Valhalla داریم که بازیکنان را برای مدت طولانی غرق در حماسه حماسه وایکینگ خود نگه می دارد." " از Valhalla بسیار بیشتر از هر بازی اخیر Assassin 'Creed که بازی کردم لذت بردم. من به خصوص Origins یا Odyssey را دوست نداشتم ، احساس می کردم محتوای جانبی آنها خیلی تکراری است و ارزش این را ندارد که وقتم را صرف کنم. با این حال ، با تلاشهای جذاب و جذاب کاملاً جذاب ، Valhalla احساس می کند که اوج بسیاری از بهترین مجموعه های این مجموعه است و به نظر می رسد بسیاری از بازیکنان با آن موافق هستند.

  < img src = "https://techbord.com/picsbody/2011/1240-1.jpg " alt = "https://techbord.com Assassin 's Creed Valhalla بهترین راه اندازی رایانه شخصی Ubisoft است">

  البته ، کیفیت Valhalla به تنهایی احتمالاً تنها عامل موفقیت اولیه آن نیست. Valhalla به عنوان یکی از معدود نمونه های بازی شخص ثالث که هم برای کنسول های کنونی و هم برای نسل بعدی بهینه سازی شده است ، تقریباً تضمین شده بود که مورد توجه قرار گیرد. طرفداران آن را برای Xbox One ، Xbox One X ، PlayStation 5 ، PC ، Ubisoft + ، سیستم عامل های جریان مانند Stadia و موارد دیگر خریداری می کنند.

  با چنین دسترسی گسترده ای ، شاید تعجب آورتر اینکه والهالا به طریقی فلاپ شده بود. صرف نظر از این ، ما مطمئنا خوشحالیم که زحمات Ubisoft Montreal در اینجا نتیجه داده است. اگر هنوز بازی را خودتان امتحان نکرده اید ، ارزش دیدن را دارد. طبق معمول ، اگر اکنون بخواهید خرید کنید 60 دلار (50 دلار در آمازون) به شما تعلق می گیرد.

  همچنین می توانید بازی آن را از طریق سرویس Ubisoft + به نام مناسب Ubisoft + در نظر بگیرید ، که به شما امکان می دهد با 15 دلار در ماه به کل کاتالوگ بازی های این شرکت دسترسی پیدا کنید. با این اوصاف ، اگر شما یک پخش کننده رایانه شخصی هستید ، صبر نمی کنید قبل از پرش به سیستم منتظر چند وصله عملکرد دیگر و رفع اشکال باشید.

خبرهای دیگر از بازی